ایام محرم 1398
1390/04/08 18:31:00
سرویس بین الملل

4 دستاورد هیئت پارلمانی ایران در سفر به کرواسی

چهار موافقت‌نامه با مقامات ملی و ایالتی کشور کرواسی دستاورد سفر هیئت گروه دوستی پارلمانی ایران و کرواسی در مجلس شورای اسلامی به این کشور بود.
4 دستاورد هیئت پارلمانی ایران در سفر به کرواسی چهار موافقت‌نامه با مقامات ملی و ایالتی کشور کرواسی دستاورد سفر هیئت گروه دوستی پارلمانی ایران و کرواسی در مجلس شورای اسلامی به این کشور بود. https://cdn.icana.ir/d/019/8044.jpg 4,دستاورد,هیئت,پارلمانی,ایران,در,سفر,به,کرواسی Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir) گروه دوستی جمهوری اسلامی ایران و کرواسی پس از دیدار با رئیس جمهور، رئیس مجلس، نمایندگان احزاب و کمیسیون‌ها و رئیس مجلس و شهردار ایالت اسپیلت کرواسی بر روی موارد چهارگانه کمک به انعقاد موافقت نامه‌های همکاری دانشگاهی، تولید دارو، تبادل فناوری کشتی سازی و خواهر خواندگی بین شهرهای کرمانشاه و اسپیلت توافق کردند.

در نشست پایانی هیات های گروه دوستی دو طرف، "شریف خدایی" سفیر جمهوری اسلامی ایران در زاگرب، با تشکر از زحمات متقابل دو گروه دوستی گفت: در همکاری با مسئولان کروات و هماهنگی با مقام‌های کشورمان تلاش خواهیم کرد چهار پیشنهاد فوق را عملیاتی کنیم.

وی با اشاره به جلسه رئیس جمهور، رئیس مجلس و دیگر مقام‌های کروات با هیئت ایرانی گفت: این امر نشان دهنده اهمیتی است که مقام‌های زاگرب و اسپیلت برای رابطه با جمهوری اسلامی ایران قائل هستند.

"حشمت‌الله فلاحت پیشه"، "شبیب جویجری"، "اکبر رنجبرزاده"، "جهانبخش امینی"، "سیدکاظم موسوی" و "هاشم سواری" دیگر اعضای هیئت پارلمانی ایران بودند که در این جلسات حضور داشتند و نقطه نظرات خود را بیان کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet