خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/04/11 17:26:00
سرویس اجتماعی
موسوی مبارکه:

کمیته سه جانبه دولت،شهرداری وشورای شهر برای کاهش قیمت بلیت مترو تشکیل شود

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: باید کمیته‌ای متشکل از شهرداری تهران، شورای شهر تهران و دولت برای کاهش قیمت بلیت مترو و کرایه تاکسی و اتوبوس فعالیت کند.
کمیته سه جانبه دولت،شهرداری وشورای شهر برای کاهش قیمت بلیت مترو تشکیل شود عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: باید کمیته‌ای متشکل از شهرداری تهران، شورای شهر تهران و دولت برای کاهش قیمت بلیت مترو و کرایه تاکسی و اتوبوس فعالیت کند. https://cdn.icana.ir/d/019/5621.jpg کمیته,سه,جانبه,دولت،شهرداری,وشورای,شهر,برای,کاهش,قیمت,بلیت,مترو,تشکیل,شود Icana

"سیدعلی‌محمد موسوی مبارکه" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) اظهار داشت: بحث اختلاف شهرداری و دولت نباید به گونه‌ای باشد که در این بین مردم متضرر شوند.

وی اظهارداشت: نکته تعجب برانگیز آن است دولت می‌گوید بیشتر از سال‌های پیش یارانه پرداخت کرده است، در مقابل شهرداری هم براین امر اذعان دارد که دولت یارانه مترورا به آنها پرداخت نکرده است.
عضوکمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان مسئولان دولتی، افزود: دولتی‌ها همواره رویکرد منتقدی نسبت به شهرداری دارند و اعتقاد دارند اگر حمل و نقل عمومی را در دست گیرند می‌توانند خدمات ارزانتری به جامعه ارائه دهند.
موسوی مبارکه خاطرنشان کرد: وقتی قیمت سوخت یا لاستیک و روغن و قطعات خودرو چند برابر شده دولت چگونه و از چه راهی می‌تواند قیمت خدمات حمل و نقل عمومی را کاهش دهد.
وی یادآورشد: دولت اگر مجهز به چنین فرمول سازنده‌ای است، چرا آنرا در اختیار شهرداری قرار نمی‌دهد؟ 
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی درباره تصمیم شورای شهر تهران برای گران شدن بلیت مترو گفت: مسئولان باید با افزایش بی‌سابقه قیمت بهای بلیت مترو برخورد کنند در عین حال دولت هم نباید حمایت خود را از شهرداری‌ها کاهش دهد.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet