ایام محرم 1398
1390/04/11 14:27:35
سرویس استان ها
فرهمند:

وزارت بازرگانی نظارت مناسبی بر نحوه افزایش قیمت کالاها ندارد

نماینده مردم مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم در مجلس با بیان این که افزایش قیمت کالاها بر توان خرید خانواده‌ها اثرات منفی گذاشته است، گفت: مهم ترین دلیل افزایش قیمت‌ها عدم نظارت مناسب از سوی وزارت بازرگانی است.
وزارت بازرگانی نظارت مناسبی بر نحوه افزایش قیمت کالاها ندارد نماینده مردم مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم در مجلس با بیان این که افزایش قیمت کالاها بر توان خرید خانواده‌ها اثرات منفی گذاشته است، گفت: مهم ترین دلیل افزایش قیمت‌ها عدم نظارت مناسب از سوی وزارت بازرگانی است. https://cdn.icana.ir/d/019/2461.jpg وزارت,بازرگانی,نظارت,مناسبی,بر,نحوه,افزایش,قیمت,کالاها,ندارد Icana

"کاظم فرهمند" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با بیان این که مدتی است که قیمت‌ کالا‌های ضروری بسیار افزایش پیدا کرده است، افزود: این امر باعث می‌شود که خانواده‌ها توانایی خرید کالاها و نیازهای اولیه خود را هم نداشته باشند.

نماینده مردم مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی، با بیان این که اجرای طرح هدفمند کردن یارانه‌ها نباید به این میزان قیمت کالا‌ها را افزایش دهد، تصریح کرد: قیمت محصولات باید متناسب با درآمدها و هزینه‌ها افزایش پیدا بکند.

وی با بیان این که یکی از مهم‌ترین دلایل افزایش قیمت محصولات، عدم نظارت مناسب وزارت بازرگانی بر قیمت‌ها است، افزود: این وزارت‌خانه باید برای کنترل بازار برنامه‌ریزی دقیقی انجام دهد که این امر نیازمند کار کارشناسی است.

این نماینده با بیان اینکه هم‌اکنون قیمت محصولات نسبت به قبل افزایش چشمگیری پیدا کرده است، گفت: قیمت‌ها باید متناسب با کیفیت محصولات تغییر کند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، تاکید کرد: وزرات بازرگانی باید هرچه سریع‌تر برای تعدیل قیمت محصولات برنامه‌ریزی مشخصی را ارائه بکند.

" کاظم فرهمند" نماینده مهریز، بافت، ابرکوه و خاتم  در روز چهارشنبه - 8 تیر- به وزیر بازرگانی در مورد جلوگیری از افزایش قیمت کالاها در کشور تذکر داد.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet