ایام محرم 1398
1390/04/09 14:21:07
سرویس سیاسی

ضرب و شتم معترضین از سوی نیروهای امنیتی مقابل پارلمان یونان

درگیری میان معترضین و نیروهای امنیتی مقابل پارلمان یونان پس از رای مثبت پارلمان به ریاضت اقتصادی به اوج خود رسید.
ضرب و شتم معترضین از سوی نیروهای امنیتی مقابل پارلمان یونان درگیری میان معترضین و نیروهای امنیتی مقابل پارلمان یونان پس از رای مثبت پارلمان به ریاضت اقتصادی به اوج خود رسید. https://cdn.icana.ir/d/019/7576.jpg ضرب,و,شتم,معترضین,از,سوی,نیروهای,امنیتی,مقابل,پارلمان,یونان Icana
به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز، درگیری‌ها میان معترضین و نیروهای امنیتی یونان روز گذشته (چهارشنبه) در حالی به اوج خود رسید که نیروهای امنیتی اقدام به ضرب و شتم تجمع‌کنندگان مقابل پارلمان کردند.
دهها نفر از مردم خشمگین یونان که در اعتراض به تصویب ریاضت اقتصادی در مقابل پارلمان بودند بر اثر شلیک گازهای اشک‌آور به بیمارستان منتقل شدند.
ساختمان وزارت اقتصاد، پست و هتل‌های اطراف ساختمان پارلمان یونان هدف آتش‌افروزی معترضین به سیاست‌های ضعیف اقتصادی دولت "جورج پاپاندرئو" نخست‌وزیر یونان شدند.
300 نماینده اکثریت پارلمان یونان در جلسه روز گذشته با تصویب ریاضت اقتصادی راه را برای دریافت دومین وام مشترک بین‌المللی از سوی اتحادیه اروپا و صندوق بین‌المللی پول تسهیل کردند.
رئیس پلیس آتن اعلام کرد در حوادث روز گذشته 31 نیروی پلیس زخمی و 39 نفر از معترضین بازداشت شدند.
ویدویوهای گرفته شده از حوادث روز گذشته مقابل پارلمان یونان نشان می‌دهند پلیس یونان به شدت به وسیله باتوم اقدام به ضرب و شتم معترضین کرده است.
نرخ بیکاری هم‌اکنون در یونان 16 درصد است که 30 درصد از بیکاران را جوانان زیر 29 سال تشکیل می‌دهند. 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet