خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1390/04/10 09:12:15
سرویس سیاسی
احمدی بیغش:

مبعث پیامبر اسلام نقطه تجدید اتحاد همه جریان‌های سیاسی باشد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، نظام جمهوری اسلامی ایران را مبتنی بر آموزه‌های دین اسلام دانست و تاکید کرد: مبعث پیامبر به عنوان نقطه عطف آرمان‌های مذهبی مسلمانان باید فرصتی برای تجدید پیمان جریان‌های سیاسی جمهوری اسلامی ایران در مسیر تحقق اهداف این نظام باشد.
مبعث پیامبر اسلام نقطه تجدید اتحاد همه جریان‌های سیاسی باشد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، نظام جمهوری اسلامی ایران را مبتنی بر آموزه‌های دین اسلام دانست و تاکید کرد: مبعث پیامبر به عنوان نقطه عطف آرمان‌های مذهبی مسلمانان باید فرصتی برای تجدید پیمان جریان‌های سیاسی جمهوری اسلامی ایران در مسیر تحقق اهداف این نظام باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/183.jpg مبعث,پیامبر,اسلام,نقطه,تجدید,اتحاد,همه,جریان‌های,سیاسی,باشد Icana

"محمود احمدی بیغش" در گفت گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، مبنای حرکت جریان‌های سیاسی در نظام جمهوری اسلامی ایران را منش و رفتار پیامبر عظیم‌الشان اسلام دانست و گفت: مبعث پیامبر به عنوان نقطه عطف آرمان‌های مذهبی مسلمانان باید فرصتی برای تجدید پیمان جریان‌های سیاسی جمهوری اسلامی ایران در مسیر تحقق اهداف این نظام باشد.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی وجود اختلاف سلیقه و نظر در بین مسئولان را طبیعی توصیف و تصریح کرد: تفاوت سلیقه‌ها و افکار در یک ملت هفتاد و پنج ملیونی با هزاران مسئول و کارگزار امری عادی است.

وی تاکید کرد: چون مبنای حرکتی جریان‌های سیاسی درون نظام، سیره حضرت محمد مصطفی(ص) است، اختلاف اساسی رخ نمی‌دهد که منجر به شکاف درون نظام شود.

احمدی بیغش اختلاف سلیقه‌ها را در بسیاری از موارد باعث پیشرفت کلی سیستم دانست و تاکید کرد: تفاوت‌های تفکر و سلیقه در یک نظام پویا ضروری است چرا که باعث می‌شود نقاط ضعف تمامی جریان‌ها در مسیر حرکت، اصلاح شود.

وی خاطر نشان کرد: هرگز قصد نداریم ادعا کنیم تمامی افراد در درون نظام طیب و طاهر هستند اما همه باید با ملاک قرار دادن شخصیت برجسته حضرت رسول و توسل به ائمه اطهار با حرکت تحت لوای پرچم ولایت از اختلافات گذر کرده و به سمت تعالی حرکت کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet