ایام محرم 1398
1390/04/10 10:58:53
سرویس اقتصادی
سیدناصر موسوی‌لارگانی:

بانک مرکزی با کاهش قیمت ارز از سودجویی دلالان جلوگیری کرد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که افزایش قیمت ارز به سود واردکنندگان محصولات مختلف نبود و این موضوع باعث افزایش قیمت محصولات وارداتی در بازار شده بود، گفت: اقدام‌های مناسب مسئولان بانک مرکزی برای کاهش قیمت ارز، از سودجویی دلالان بازار دلار جلوگیری کرد.
بانک مرکزی با کاهش قیمت ارز از سودجویی دلالان جلوگیری کرد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که افزایش قیمت ارز به سود واردکنندگان محصولات مختلف نبود و این موضوع باعث افزایش قیمت محصولات وارداتی در بازار شده بود، گفت: اقدام‌های مناسب مسئولان بانک مرکزی برای کاهش قیمت ارز، از سودجویی دلالان بازار دلار جلوگیری کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/7833.jpg بانک,مرکزی,با,کاهش,قیمت,ارز,از,سودجویی,دلالان,جلوگیری,کرد Icana

"سیدناصر موسوی‌لارگانی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با یادآوری این که قیمت ارز در هفته‌های اخیر نوسان زیادی داشته است، تصریح کرد: اقدام‌های مسئولان بانک مرکزی برای کنترل قیمت ارز در بازار مناسب بوده است و امیدواریم هرچه سریع‌تر قیمت ارز در بازار ثابت شود.

 

کاهش اختلاف قیمت ارز میان بانک و بازار قیمت ارز را کاهش داد

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی درباره راهکارهای بانک مرکزی برای کاهش قیمت ارز در بازار اظهار کرد: یکی از مناسب‌ترین راهکارهای مسئولان بانک مرکزی برای جلوگیری از افزایش کاذب قیمت ارز در بازار کاهش اختلاف قیمت ارز میان بانک و بازار آزاد بود.

 

افزایش قیمت ارز به سود صادکنندگان بود

وی با بیان این که در هفته‌های اخیر با افزایش قیمت ارز در بازار، صادر کنندگان تولیدات غیر نفتی سود خوبی را به دست آوردند، افزود: افزایش قیمت ارز به سود واردکنندگان محصولات مختلف نبود و این موضوع باعث افزایش قیمت محصولات وارداتی در بازار شده بود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که در راستای افزایش قیمت ارز در بازار عده‌ای با واسطه‌گری و دلالی به دنبال کسب سود کلان بودند، تصریح کرد: اقدام‌های مناسب مسئولان بانک مرکزی برای کاهش قیمت ارز، از سودجویی دلالان بازار دلار جلوگیری کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet