هدر موبایل
1390/04/10 14:27:56
سرویس اقتصادی
فرهاد دلق‌پوش:

توسعه اقتصاد کشور در گرو استفاده از مدیران متخصص است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که برای رسیدن به اهداف اقتصاد کلان باید از مدیران اقتصادی متخصص و با تجربه استفاده شود، گفت: ایران سرمایه مناسبی برای توسعه اقتصادی دارد و باید با برنامه‌ریزی دقیق این سرمایه برای رشد اقتصاد کشور هزینه شود.
توسعه اقتصاد کشور در گرو استفاده از مدیران متخصص است عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که برای رسیدن به اهداف اقتصاد کلان باید از مدیران اقتصادی متخصص و با تجربه استفاده شود، گفت: ایران سرمایه مناسبی برای توسعه اقتصادی دارد و باید با برنامه‌ریزی دقیق این سرمایه برای رشد اقتصاد کشور هزینه شود. https://cdn.icana.ir/d/019/6799.jpg توسعه,اقتصاد,کشور,در,گرو,استفاده,از,مدیران,متخصص,است Icana

"فرهاد دلق‌پوش" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با بیان این که مدیران حوزه‌های مختلف اقتصاد باید بر اساس تخصص و کارآمدی انتخاب شوند، تصریح کرد: اگر انتخاب مدیران بخش‌های مختلف اقتصاد بر اساس تخصص نباشد، نمی‌توانیم شاهد اقتصاد پویا و توسعه یافته‌ای در کشور باشیم.

 

آزمون و خطا اقتصاد کشور را توسعه نمی‌دهد

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی بایادآوری این که مدیران بیشتر بخش‌های مختلف اقتصادی برای اداره این بخش‌ها از آزمون و خطا استفاده می‌کنند، افزود: تا زمانی که بخش‌های مختلف اقتصادی با آزمون و خطا هدایت شوند نمی‌توان شاهد توسعه اقتصادی در کشور بود.

وی ادامه داد: برای توسعه پرشتاب اقتصاد کشور و رسیدن به اهداف برنامه‌های اقتصادی مناسب همچون برنامه پنجم توسعه باید از مدیران اقتصادی متخصص و کارآمد در حوزه‌های مختلف استفاده کرد.

دلق‌پوش با یادآوری این که کشور ایران دارای سرمایه‌ها و ثروت مناسبی برای توسعه اقتصادی است، اظهار کرد: باید با مدیریت مناسب و با برنامه‌ریزی‌های دقیق این ثروت و سرمایه خدادادی را در راستای توسعه پرشتاب اقتصاد کشور هزینه کنیم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: مهم‌ترین عامل برای رسیدن به اهداف اصلی اقتصاد کلان و ایجاد تحرک در اقتصاد کشور استفاده از مدیران متخصص و کارآمد در حوزه‌های مختلف است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet