ایام محرم 1398
1390/04/13 17:07:44
سرویس استان ها
فرهمند:

دولت توانایی پرداخت جرایم کشاورزان به بانک‌ها را دارد

نماینده مردم مهریز، بافق در مجلس با بیان اینکه عدم توانایی پرداخت بدهی بانک‌ها از مهم‌ترین معضلات کشاورزان است، گفت: دولت توانایی و اعتبار ات لازم برای پرداخت جرایم و کارمزد وام کشاورزان به بانک‌ها را دارد.
دولت توانایی پرداخت جرایم کشاورزان به بانک‌ها را دارد نماینده مردم مهریز، بافق در مجلس با بیان اینکه عدم توانایی پرداخت بدهی بانک‌ها از مهم‌ترین معضلات کشاورزان است، گفت: دولت توانایی و اعتبار ات لازم برای پرداخت جرایم و کارمزد وام کشاورزان به بانک‌ها را دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/6083.jpg دولت,توانایی,پرداخت,جرایم,کشاورزان,به,بانک‌ها,را,دارد Icana

"کاظم فرهمند" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با بیان این که استان یزد حدود نه سال است که با معضل خشکسالی مواجه است، افزود: به‌دلیل خشکسالی پی در پی استان آب قنوات و چاه‌ها کم و به تبع آن سطح زیر کشت اراضی کشاورزی به شدت کاهش یافته است.

نماینده مردم مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی، با بیان این که پایین آمدن سطح زیر کشت اراضی کشاورزی تبعات بسیاری را برای مردم به‌ویژه کشاورزان به همراه دارد، تصریح کرد: عدم توانایی پرداخت سود وام بانک‌ها از مهم‌ترین آثار این مشکل است.

فرهمند با بیان اینکه در سفر سوم هیئت دولت به استان یزد مصوب شد که جرایم و کارمزد‌ وام‌ها از سوی دولت به کشاورزان پرداخت شود، افزود: متاسفانه بعد از گذشت سه ماه از سال 90 هنوز هیچ اقدامی انجام نشده است.

این نماینده با بیان اینکه دولت توانایی و اعتبار لازم برای پرداخت جرایم و کارمزد وام کشاورزان به بانک‌ها را دارد، گفت: دولت می‌تواند این اعتبار‌ها را از محل ماده 10 و 12 حساب حوادث غیرمترقبه به کشاورزان پرداخت کند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، تاکید کرد: دولت باید هرچه سریع‌تر برای اختصاص اعتبار‌های لازم برای حل مشکل کشاورزی اقدامی انجام دهد.

" کاظم فرهمند" نماینده مهریز، بافت، ابرکوه و خاتم در روز چهارشنبه - 8  تیرماه - به رئیس جمهوری در مورد صدور دستور تخصیص اعتبار لازم در مورد وام کشاورزان استان یزد تذکر داد. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet