ایام محرم 1398
1390/04/10 12:13:50
سرویس بین الملل
رهبر در واکنش به تخریب دیوار بیت‏المقدس تأکید کرد:

یهودی سازی بیت‏المقدس؛ پشت پرده تخریب قبله اول مسلمانان

رئیس فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی در واکنش به تخریب دیوار بیت‏المقدس از سوی رژیم صهیونیستی به بهانه ایجاد فضای سبز، تلاش برای یهودی سازی بیت‏المقدس را دلیل اصلی و پشت‌پرده این قبیل کارها از سوی اسرائیل دانست.
یهودی سازی بیت‏المقدس؛ پشت پرده تخریب قبله اول مسلمانان رئیس فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی در واکنش به تخریب دیوار بیت‏المقدس از سوی رژیم صهیونیستی به بهانه ایجاد فضای سبز، تلاش برای یهودی سازی بیت‏المقدس را دلیل اصلی و پشت‌پرده این قبیل کارها از سوی اسرائیل دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/2541.jpg یهودی,سازی,بیت‏المقدس؛,پشت,پرده,تخریب,قبله,اول,مسلمانان Icana

"محمد‎تقی رهبر" در گفت‎وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، با اشاره به تخریب  بخشی از دیوار بیت‏المقدس به بهانه ایجاد فضای سبز از سوی رژیم صهیونیستی،  گفت: بیت‏المقدس، به عنوان قبله اول مسلمانان شناخته می‎شود و برای مسلمانان از سابقه تاریخی با اهمیتی برخوردار است، این دلایل، موجب شده‎اند تا اسرائیل از هر اقدامی برای حذف این مکان بهره ببرد.

نماینده مردم اصفهان با بیان این موضوع که رژیم صهیونیستی پیش از این به بهانه حفاری و هم‏ اکنون نیز به بهانه فضای سبز، قصد تخریب بیت‏المقدس را دارد، افزود: یهودی سازی بیت‏المقدس، هدف اصلی رژیم صهیونیستی از انجام این قبیل فعالیت‏ها است و سران این رژیم قصد دارند تا با استفاده از این حربه‏ها، در جهت اسلام‏زدایی و حذف آثار مسلمانان گام بردارند.

وی در رابطه با نحوه واکنش مسلمانان به این اقدام رژیم صهیونیستی، تأکید کرد: وظیفه مسلمانان و به خصوص برخی کشورهای عربی که همسو با اهداف رژیم صهیونیستی حرکت می‏کنند، این است که با به کارگیری شیوه عمل مناسب، این رژیم را تحت فشار قرار دهند و مانع تکرار این قبیل بی‎‏احترامی‏ها شوند.

رئیس فراکسیون روحانیون مجلس در پایان به نقش موثر ایران در روند ایجاد وحدت میان مسلمانان اشاره کرد و گفت: ایران می‏‎تواند در جهت همسو کردن برخی از کشورهای مسلمان، نقش مثمرثمری را ایفا کند، نکته‏ای که در خاتمه موجب وحدت مسلمان و تحت فشار قرار دادن رژیم صهیونیستی خواهد شد.

اخیراً رژیم صهیونیستی در ادامه اقدام‎های ضد اسلامی خود، بخشی از دیوار بیت‏المقدس را به بهانه ایجاد فضای سبز تخریب کرده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet