ایام محرم 1398
1390/04/10 12:57:56
سرویس اجتماعی
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس:

طرح ارتقای امنیت اخلاقی مطالبه مردم است

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، اجرای طرح ارتقای امنیت اخلاقی در جامعه را خواست بحق و اصلی مردم عنوان کرد و افزود: نباید اذهان عمومی تصور کنند که به زور و با فعالیت‌های قهرآمیز می‌خواهیم اخلاق را به جامعه برگردانیم و همه باید بدانند که اجرای این طرح بر اساس خواست مردم است.
طرح ارتقای امنیت اخلاقی مطالبه مردم است رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، اجرای طرح ارتقای امنیت اخلاقی در جامعه را خواست بحق و اصلی مردم عنوان کرد و افزود: نباید اذهان عمومی تصور کنند که به زور و با فعالیت‌های قهرآمیز می‌خواهیم اخلاق را به جامعه برگردانیم و همه باید بدانند که اجرای این طرح بر اساس خواست مردم است. https://cdn.icana.ir/d/019/4846.jpg طرح,ارتقای,امنیت,اخلاقی,مطالبه,مردم,است Icana

"هادی مقدسی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با اشاره با تاثیر طرح ارتقای امنیت اخلاقی در جامعه اظهار کرد: یکی از ایرادهای بزرگ این طرح شاید این باشد که ما به اذهان عمومی این طور القا می‌کنیم که اجرای این طرح یک اقدام حاکمیتی است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس، بابیان اینکه اجرای این طرح یک مطالبه عمومی است گفت: درست است که حکومت متولی برقراری آرامش، امنیت و تکریم انسان‌ها در جامعه است؛ اما این یک درخواست عمومی است.

وی تصریح کرد: مردمی که به این درجه از اعتلای فرهنگی، فکری، سیاسی و اجتماعی در عرصه بین‌المللی رسیده‌اند اجازه نمی‌دهند که با یکسری رفتارهای سوء اخلاقی که بیشتر از سوی دشمنان ما است، ارزش‌های اخلاقی و اسلامی ما زیر سوال برود.

مقدسی با تاکید بر اینکه این مردم اجازه پایمال شدن خون شهیدان نخواهند داد، افزود: برقراری یک جامعه اخلاقی از سوی مردمی که بیش از چندین هزار شهید و بهترین جوانان خود را برای استقرار ارزش‌های اخلاقی تقدیم این راه کرده‌اند و مردمی که می‌دانند پیامبرشان اعلام کرده بود که من برای این مبعوث شدم که مکارم اخلاقی را در جامعه پیاده کنم؛ خواسته بحق و درستی است.

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس، ادامه داد: اگر قرار است طرح امنیت اخلاقی اجرا شود ما باید در رسانه‌ها و گفت‌وگوها این طور نشان دهیم که این یک اقدام حکومتی نیست بلکه یک مطالبه از سوی مردم است.

به گفته این نماینده مجلس هشتم، نباید اذهان عمومی تصور کنند که به زور و با فعالیت‌های قهرآمیز می‌خواهیم اخلاق را به جامعه برگردانیم در واقع یکی از دلایل عدم موفقیت این طرح نیز همین بوده است که ما نیروها و مطالبات مردم را در برقراری فضای اخلاقی نادیده گرفته‌ایم و اگر می‌خواهیم موفق عمل کنیم باید روش امام و رهبر انقلاب را در به اجرا درآوردن توانایی‌های مردم را در دستور کارمان قرار دهیم.

مرحله جدید طرح ارتقای امنیت اخلاقی در استان‌های فارس، خراسان رضوی،اصفهان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، خراسان شمالی، گلستان، خوزستان،قم و کرمان اجرا خواهد شد، پیش از این، طرح ارتقای امنیت اخلاقی در سه استان تهران، مازندران و گیلان آغاز شده بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet