ایام محرم 1398
1390/04/14 08:12:00
سرویس استان ها
سودانی تاکید کرد:

کلاهبرداری از مردم با فروش قطعات کاهنده مصرف سوخت تقلبی

نماینده مردم اهواز در مجلس با بیان اینکه قطعات کاهنده مصرف سوخت خودرو‌ها که وارد کشور شده تقلبی و غیرقابل استفاده است، گفت: مسئولان دولتی باید جلوی واردات این گونه اقلام را بگیرند.
کلاهبرداری از مردم با فروش قطعات کاهنده مصرف سوخت تقلبی نماینده مردم اهواز در مجلس با بیان اینکه قطعات کاهنده مصرف سوخت خودرو‌ها که وارد کشور شده تقلبی و غیرقابل استفاده است، گفت: مسئولان دولتی باید جلوی واردات این گونه اقلام را بگیرند. https://cdn.icana.ir/d/019/5465.jpg کلاهبرداری,از,مردم,با,فروش,قطعات,کاهنده,مصرف,سوخت,تقلبی Icana

"ناصر سودانی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با بیان اینکه مدتی است که محصولاتی برای کاهش مصرف سوخت وارد کشور شده است، افزود: قطعات کاهنده بنزین در موتور خودرو و قرص‌های بنزین از این محصولات وارداتی به شمار می‌آید.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه واردات محصولات کاهنده بنزین به کشوراز اول اشتباه و غیرکارشناسی شده بود، تصریح کرد: این محصولات غیراستاندارد و تقلبی است و استفاده از این اقلام، باعث آسیب دیدن محیط زیست و به خطر افتادن سلامت انسان‌ها می‌شود.

وی ادامه داد: یکی دیگر از آثار استفاده از قطعات کاهنده مصرف سوخت، آسیب دیدن موتور خودرو و ضرر چند میلیونی به صاحبان خودرو است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس، تاکید کرد: مسئولان دولتی باید هر چه سریع‌تر برای جلوگیری از واردات قطعات کاهنده مصرف سوخت اقدامی مناسب انجام بدهند.

"ناصر سودانی" نماینده اهواز به رئیس جمهوردرباره دستور جلوگیری از واردات دستگاه‌های تقلبی کاهنده مصرف سوخت وسایط نقلیه تذکر داد.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet