ایام محرم 1398
1390/04/10 14:13:48
سرویس اجتماعی
محمدعلی رضایی تاکید کرد:

استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی جامعه برای پیشگیری از ناهنجاری‌های اخلاقی

عضو فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی، با مثبت ارزیابی کردن اجرای طرح ارتقای امنیت اخلاقی در جامعه برای مقابله با مصادیق ناهنجاری‌های اخلاقی، پیشگیری از بروز این ناهنجاری‌ها را نیازمند انجام کارهای فرهنگی و ریشه‌ای دانست.
استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی جامعه برای پیشگیری از ناهنجاری‌های اخلاقی عضو فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی، با مثبت ارزیابی کردن اجرای طرح ارتقای امنیت اخلاقی در جامعه برای مقابله با مصادیق ناهنجاری‌های اخلاقی، پیشگیری از بروز این ناهنجاری‌ها را نیازمند انجام کارهای فرهنگی و ریشه‌ای دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/7162.jpg استفاده,از,ظرفیت‌های,فرهنگی,جامعه,برای,پیشگیری,از,ناهنجاری‌های,اخلاقی Icana

"محمدعلی رضایی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با تاکید بر اینکه جامعه ما یک جامعه اسلامی است، تصریح کرد: اگر می‌خواهیم جامعه اسلامی ما جایگاه اساسی و اصولی خود را پیدا کند، باید مصادیق آن را نیز در جامعه فراهم کنیم.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس، افزود: این وظیفه ما است که اجرای درست ارزش‌های اسلامی را در جامعه پیگیری و برای رفع مشکلاتی که هم اکنون با آن مواجه هستیم تلاش کنیم.

وی یادآور شد: در واقع اجرای طرح امنیت اخلاقی نیز یکی از روش‌ها و تلاش‌های ما برای مقابله با ناهنجاری‌های اخلاقی و اجتماعی در جامعه است.

عضو کمیسیون عمران، با بیان اینکه به عقیده من با شروع این طرح یکی از مسیرهای حفظ ارزش‌های اخلاقی در جامعه طی شده است، ابراز امیدواری کرد این کار با درایت هر چه تمام تر انجام شود و با واکنش منفی در جامعه و میان جوانان مواجه نشود.

رضایی همچنین با بیان اینکه باید از مسائلی که باعث بروز ضد ارزش در جامعه می‌شود، جلوگیری کرد، بر استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی در جامعه برای مقابله با بروز ناهنجاری‌های اخلاقی و اجتماعی تاکید کرد.

وی اظهار کرد: یکی از مشکلاتی که ما در رابطه با حفظ ارزش‌های اسلامی داریم این است که ما تا به امروز کار فرهنگی و اصولی در جامعه نکردیم در حالی که یکی از رسالت‌های ما این باید باشد که کار فرهنگی و ریشه‌ای در جامعه انجام بدهیم.

مرحله جدید طرح ارتقای امنیت اخلاقی در استان‌های فارس، خراسان رضوی،اصفهان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، خراسان شمالی، گلستان، خوزستان،قم و کرمان اجرا خواهد شد، پیش از این، طرح ارتقای امنیت اخلاقی در سه استان تهران، مازندران و گیلان آغاز شده بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet