ایام محرم 1398
1390/04/10 15:09:45
سرویس بین الملل
عضو فراکسیون روحانیون مجلس با اشاره به تخریب بخشی از دیوار بیت‏المقدس:

هر اقدام رژیم صهیونیستی، یک هشدار جدی برای جهان اسلام است

عضو فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی در واکنش به تخریب بخشی از دیوار بیت‏المقدس از سوی رژیم صهیونیستی، گفت: هر اقدام کوچک رژیم صهیونیستی، یک هشدار جدی برای جهان اسلام است و نباید از کنار این موضوع‎ها به راحتی عبور کرد.
هر اقدام رژیم صهیونیستی، یک هشدار جدی برای جهان اسلام است عضو فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی در واکنش به تخریب بخشی از دیوار بیت‏المقدس از سوی رژیم صهیونیستی، گفت: هر اقدام کوچک رژیم صهیونیستی، یک هشدار جدی برای جهان اسلام است و نباید از کنار این موضوع‎ها به راحتی عبور کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/2815.jpg هر,اقدام,رژیم,صهیونیستی،,یک,هشدار,جدی,برای,جهان,اسلام,است Icana

"سیدعلی حسینی" در گفت‏وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، در واکنش به تخریب بخشی از دیوار بیت‏المقدس از سوی رژیم صهیونیستی، گفت: غاصب بودن، یکی از ویژگی‏های بارز رژیم صهیونیستی است و این رژیم در همین راستا تلاش می‏کند تا با در تسلط کامل بر بیت‏المقدس و دست‏اندازی به اراضی مردم فلسطین به اهداف بلندمدت خود دست پیدا کند.

نماینده مردم نیشابور در مجلس، افزود: در واقع رژیم صهیونیستی در رابطه با موضوع بیت‎المقدس و سرزمین‎های فلسطینی اهداف متعددی را پیگیری می‎‏کند، این رژیم در هر مقطع زمانی با انجام این قبیل کارها، در صدد است تا میزان حساسیت مردم مسلمان منطقه نسبت به فلسطین را مورد ارزیابی قرار دهد.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس با بیان این موضوع که رژیم صهیونیستی در تلاش است تا تمامی نمادهای اندیشه اسلامی را از بین ببرد، تأکید کرد: تلاش برای گسترش شهرک‎های صهیونیستی، تصاحب هر چه بیشتر بخش‎های مسلمان‎نشین را می‎توان به عنوان دلایل اصلی، اقدام‎های ناشایست رژیم صهیونیستی معرفی کرد.

این کارشناس روابط بین‏‎الملل، در پایان با بیان این موضوع که توجه به مسائل مردم فلسطین می‏تواند موجب اتحاد کشورهای اسلامی شود، اظهار کرد: مسلمانان و کشورهای اسلامی نباید از کنار این قبیل اتفاق‎ها، به دلیل حساسیت موضوع و اهدافی که پشت آنها نهفته است، به راحتی عبور کنند.

اخیراً رژیم صهیونیستی در ادامه اقدامهای ضد اسلامی خود، بخشی از دیوار بیت‏المقدس را به بهانه ایجاد فضای سبز تخریب کرده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet