حلول ماه ربیع الاول
1390/04/10 14:39:31
سرویس اقتصادی
نصرالله کمالیان:

اتصال انبار نفتی زاهدان به شبکه ریلی صادرات نفتی را آسان می‌کند

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: با توجه به این که یکی از مهم‌ترین مرز‌های آبی ایران در جنوب استان سیستان و بلوچستان واقع شده است، اتصال انبار نفتی زاهدان به شبکه ریلی کشور می‌تواند بسترهای لازم برای صادرات آسان محصول‌های نفتی به کشورهای دیگر را فراهم کند.
اتصال انبار نفتی زاهدان به شبکه ریلی صادرات نفتی را آسان می‌کند عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: با توجه به این که یکی از مهم‌ترین مرز‌های آبی ایران در جنوب استان سیستان و بلوچستان واقع شده است، اتصال انبار نفتی زاهدان به شبکه ریلی کشور می‌تواند بسترهای لازم برای صادرات آسان محصول‌های نفتی به کشورهای دیگر را فراهم کند. https://cdn.icana.ir/d/019/2882.jpg اتصال,انبار,نفتی,زاهدان,به,شبکه,ریلی,صادرات,نفتی,را,آسان,می‌کند Icana

"نصرالله کمالیان" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) ، تصریح کرد: اتصال انبار نفت زاهدان به شبکه ریلی کشور مشکل‌های موجود برای انجام معامله‌های اقتصادی و همچنین انتقال نفت به نقاط دیگر کشور از سیستان و بلوچستان را بر طرف می‌کند.

نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی با یادآوری این که یکی از مهم‌ترین مرز‌های آبی ایران در جنوب استان سیستان و بلوچستان واقع شده است، افزود: اتصال انبار نفتی زاهدان به شبکه ریلی کشور می‌تواند نقش مهمی را در معامله‌ها و تبادل‌های اقتصادی ایفا و بسترهای لازم برای صادرات آسان محصول‌های نفتی به کشورهای دیگر را فراهم کند.

 

برقراری امنیت با اتصال انبار نفت زاهدان به شبکه ریلی

وی ادامه داد: با توجه به موقیت جغرافیایی استان سیستان و بلوچستان و مسائل امنیتی موجود در این منطقه اتصال انبار نفت زاهدان به شبکه ریلی کشور می‌تواند تا حدود زیادی ناامنی‌های موجود در سفر به این استان را از بین ببرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: اتصال انبار نفتی زاهدان به افزون بر توسعه اقتصاد کشور از جنبه‌های دیگری مانند برقراری امنیت برای سفرهای اقتصادی و کوتاه کردن فاصله استان سیستان و بلوچستان با استان‌های دیگر هم اهمیت دارد.  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet