خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/04/10 16:19:56
سرویس سیاسی

تلاش عبدالله گل برای حل مشکل نمایندگان زندانی پارلمان ترکیه

دو نفر از نمایندگان حزب صلح و دموکراسی طرفدار کردها در پارلمان ترکیه با هدف پیدا کردن راه‌حلی برای شکست بن‌بست سیاسی پارلمان با رئیس جمهور ترکیه دیدار و گفت‌وگو کردند.
تلاش عبدالله گل برای حل مشکل نمایندگان زندانی پارلمان ترکیه دو نفر از نمایندگان حزب صلح و دموکراسی طرفدار کردها در پارلمان ترکیه با هدف پیدا کردن راه‌حلی برای شکست بن‌بست سیاسی پارلمان با رئیس جمهور ترکیه دیدار و گفت‌وگو کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/7982.jpg تلاش,عبدالله,گل,برای,حل,مشکل,نمایندگان,زندانی,پارلمان,ترکیه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از روزنامه زمان ترکیه، "عبدالله گل" رئیس‌جمهور ترکیه امروز جمعه با دو نفر از نمایندگان حزب طرفدار کردها (صلح و دموکراسی) دیدار و درباره عدم آزادی شش نماینده این حزب از زندان برای شرکت در جلسات پارلمان جدید ترکیه بحث و گفت‌وگو کرد.
تمامی اعضای این حزب جلسات پارلمان ترکیه از جمله مراسم تحلیف را تحریم کرده‌اند.
گل در گفت‌وگو با خبرنگاران پس از این دیدار گفت: تمام تلاش خود را برای حل این بحران انجام خواهم داد زیرا من رئیس‌جمهور تمامی مردم ترکیه هستم.
در انتخابات پارلمانی 12 ژوئن ترکیه حزب "عدالت و توسعه" به رهبری "رجب طیب اردوغان" با کسب بیش از 50 درصد از آراء پیروز شد.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet