ایام محرم 1398
1390/04/11 09:12:28
سرویس سیاسی

خشم نمایندگان صهیونیست از حضور هیات پارلمانی ایرانی در آلمان

دولت آلمان انتقاد نمایندگان صهیونیست از حضور هیات پارلمانی ایران در این کشور را دخالت در امور داخلی خود دانست.
خشم نمایندگان صهیونیست از حضور هیات پارلمانی ایرانی در آلمان دولت آلمان انتقاد نمایندگان صهیونیست از حضور هیات پارلمانی ایران در این کشور را دخالت در امور داخلی خود دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/230.jpg خشم,نمایندگان,صهیونیست,از,حضور,هیات,پارلمانی,ایرانی,در,آلمان Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از روزنامه الشرق الاوسط چاپ لندن، هیات پارلمانی رژیم صهیونیستی به ریاست "شاوول موفاز" رئیس کمیسیون امور خارجه و امنیت کنیست (پارلمان رژیم صهیونیستی) در سفر به برلین از حضور همزمان هیات پارلمانی ایرانی دراین کشور به شدت خشمگین شد.

روزنامه الشرق الاوسط اضافه می کند: هیات پارلمانی رژیم صهیونیستی در هنگام حضور در پارلمان آلمان زمانی بیشتر شگفت زده شدند که متوجه شدند هیات ایرانی در پارلمان آلمان با احترام بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

این هیات پارلمانی رژیم صهیونیستی با ارسال نامه‌هایی به صدراعظم آلمان، رئیس پارلمان و وزیر خارجه این کشوراعلام کرد: آلمان از لزوم تحریم بیشتر ایران سخن می گوید ولی همزمان، میزبان نمایندگانی از این کشور می شود که مخالف رژیم صهیونیستی هستند. این اقدامات آلمان مغایر سیاست هایی است که اعلام می کند.

نمایندگان آلمانی نیز از این نامه‌ها به شدت انتقاد کرده و آن را دخالت در امور داخلی  آلمان دانسته واعلام کردند: آلمان حتی اگر خواهان تحریم تهران است اما به هیچ وجه گفتگو با ایران را قطع نمی کند. آلمان در دعوت از مهمانان خود صاحب اختیار است و هیچ کس حق دخالت در آن را ندارد.

اعضای گروه دوستی ایران و آلمان ششم تیرماه جاری به آلمان سفر کرده اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet