خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/04/13 10:22:13
سرویس اجتماعی
مقدسی:

رشد امکانات تفریحی با رشد جمعیت متناسب نیست

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رشد امکانات تفریحی برای جوانان متناسب با رشد جمعیت نیست تصریح کرد: شادابی و نشاط مردم در گروه ارتقاء سطح معیشت واحساس امنیت آنها است.
رشد امکانات تفریحی با رشد جمعیت متناسب نیست رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رشد امکانات تفریحی برای جوانان متناسب با رشد جمعیت نیست تصریح کرد: شادابی و نشاط مردم در گروه ارتقاء سطح معیشت واحساس امنیت آنها است. https://cdn.icana.ir/d/019/951.jpg رشد,امکانات,تفریحی,با,رشد,جمعیت,متناسب,نیست Icana

 "هادی مقدسی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir ) در خصوص ایجاد نشاط و شادی در جامعه و امکانات تفریحی برای اوقات فراغت مردم با توجه به آغاز فصل تابستان گفت: امکانات تفریحی برای اوقات فراغت متناسب با رشد جمعیت نیست.

نماینده مردم بروجرد درمجلس ادامه داد: زحماتی برای ایجاد امکانات تفریحی و پر کردن اوقات فراغت مردم کشیده شده است که به هیچ وجه متناسب با رشد جمعیت نیست این مسله باید ملاحظه شود و امکانات بیشتری برای فراغت مردم فراهم شود.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس خاطر نشان کرد:ملت ایران زمانی شادابی و نشاط را احساس می کند که تمامی ارزش‌ها و مطالباتی که برای آن انقلاب کرده اند در جامعه استقرار یابد.

وی تصریح کرد:شادابی و نشاط مردم در گروه ارتقاء سطح زندگی و معیشت  واحساس امنیت آنها است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet