ایام محرم 1398
1390/04/11 11:27:00
سرویس سیاسی

بررسی رای اعتماد به کابینه جدید در پارلمان لبنان

پارلمان لبنان اواخر هفته جاری جلسه رای گیری برای رای اعتماد به کابینه جدید را برگزار می‌کند.
بررسی رای اعتماد به کابینه جدید در پارلمان لبنان پارلمان لبنان اواخر هفته جاری جلسه رای گیری برای رای اعتماد به کابینه جدید را برگزار می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/858.jpg بررسی,رای,اعتماد,به,کابینه,جدید,در,پارلمان,لبنان Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از روزنامه الاتحاد چاپ ابوظبی،"نبیه بری" رئیس پارلمان لبنان دیروز جمعه اعلام کرد که مذاکرات برای بررسی بیانیه دستور کار کابینه جدید روز سه شنبه آینده در پارلمان آغاز می شود.
بری از نمایندگان پارلمان دعوت کرد تا روزهای سه شنبه تا پنج شنبه هفته جاری در پارلمان حضور یابند و در جلسات علنی بیانیه دستور کارکابینه جدید را بررسی و و برای رای اعتماد به کابینه " نجیب میقاتی " نخست وزیر جدید رای گیری کنند.
کابینه جدید لبنان روز پنج شنبه گذشته بیانیه دستور کار خود را با بند مهم مربوط به دادگاه بین المللی ویژه ترور " رفیق حریری " نخست وزیر پیشین صادر کرد.
بند مربوط به دادگاه بین المللی لبنان از این قرار است: دولت به احکام دادگاه بین المللی ترور رفیق حریری به دور از هرگونه تلاش برای انتقام یا ایجاد تشنج و تاثیرات منفی بر ثبات لبنان پایبند است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet