ایام محرم 1398
1390/04/11 11:26:18
سرویس اجتماعی
نصیری قیداری:

ایجاد مجتمع‌های آموزشی در روستاها کیفیت آموزش و خدمات را ارتقاء می‌بخشد

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ایجاد مجتمع‌های آموزشی در روستاها را موجب ارتقاء کیفیت آموزش و خدمات و همچنین صرفه جویی اقتصادی دانست.
ایجاد مجتمع‌های آموزشی در روستاها کیفیت آموزش و خدمات را ارتقاء می‌بخشد سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ایجاد مجتمع‌های آموزشی در روستاها را موجب ارتقاء کیفیت آموزش و خدمات و همچنین صرفه جویی اقتصادی دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/2473.jpg ایجاد,مجتمع‌های,آموزشی,در,روستاها,کیفیت,آموزش,و,خدمات,را,ارتقاء,می‌بخشد Icana

"سعدالله نصیری قیداری" درگفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir) در خصوص طرح تشکیل  مجتمع‌های آموزشی و جمع شدن مدارس روستاهای همجوار در یک مجتمع، گفت:اجرای این طرح هم از بعد صرفه جویی و هم از بعد ارائه خدمات باکیفیت طرح خوب و مناسبی است.

نماینده مردم زنجان و طارم درمجلس ادامه داد: رساندن امکانات باکیفیت به مراکز آموزشی پراکنده و کلاس‌های زیر حد نصاب همراه با مشکلات زیادی است ولی اگر این مدارس مجتمع شوند امکانات بهتر و با کیفیت‌تری را می توان  به این مجتمع‌ها رساند.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، تصریح کرد: اجرای این طرح صرفه‌جویی اقتصادی و ارتقاء کیفیت آموزشی را به همراه خواهد داشت.

نصیری قیداری با بیان اینکه پایین بودن کیفیت درآموزش یکی از مشکلاتی است که مابه شدت نگران آن هستیم، گفت: صرف هزینه‌های بالا در آموزش و پرورش و پایین بودن کیفیت آموزش به این دلیل است که مدیریت بر منابع مالی و ساختارهای آموزشی به درستی صورت نمی گیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet