ایام محرم 1398
1390/04/11 11:36:22
سرویس سیاسی

اردن: ادامه اعتراضات برای مطالبه انحلال پارلمان

مردم اردن در اعتراض به برکنار نشدن نخست وزیر به اتهام فساد مالی، بار دیگر خواستار انحلال پارلمان شدند.
اردن: ادامه اعتراضات برای مطالبه انحلال پارلمان مردم اردن در اعتراض به برکنار نشدن نخست وزیر به اتهام فساد مالی، بار دیگر خواستار انحلال پارلمان شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/2002.jpg اردن:,ادامه,اعتراضات,برای,مطالبه,انحلال,پارلمان Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از روزنامه الخلیج چاپ ابوظبی، اردن دیروز جمعه شاهد تظاهرات های اعتراض آمیزی در شهرهای مختلف برای انحلال پارلمان و کابینه بود.
در این تظاهرات مردم معترض به شکست استیضاح " معروف البخیت "  نخست وزیر اردن در جلسه روز دوشنبه گذشته پارلمان شعارهایی علیه پارلمان و کابینه سر دادند و پارلمان را به تلاش برای منع اصلاحات در کشور متهم کردند.
حزب "عمل اسلامی" اردن ( حزب مخالف دولت و وابسته به اخوان المسلمین ) نیز با حضور در این تظاهرات خواستار انحلال پارلمان و برگزاری انتخابات زودهنگام پارلمانی شد.
این حزب اعلام کرد: پارلمان حق ندارد کسی را که ثروت های کشور را این گونه به باد می دهد و لیاقت ریاست کابینه را ندارد بیگناه بداند.
دوشنبه گذشته پارلمان اردن جلسه ای در مورد استیضاح نخست وزیر به اتهام پرونده فساد مالی وی و چند نفر از مقامات دولتی در ایجاد کازینو (قمارخانه ) در سال 2007 برگزار کرد اما طرح استیضاح نخست وزیر تصویب نشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet