ایام محرم 1398
1390/04/11 10:04:28
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:‏

قوه قضائیه دستان نامحرمان از بیت المال را کوتاه کند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه قوه قضائیه موظف است هر تخلفی در هر سطحی را با جدیت ‏پیگیری کند، خواستار عملیاتی شدن شعارهای قوه قضاییه مبنی بر قطع دستان نامحرمان از بیت المال شد. ‏
قوه قضائیه دستان نامحرمان از بیت المال را کوتاه کند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه قوه قضائیه موظف است هر تخلفی در هر سطحی را با جدیت ‏پیگیری کند، خواستار عملیاتی شدن شعارهای قوه قضاییه مبنی بر قطع دستان نامحرمان از بیت المال شد. ‏ https://cdn.icana.ir/d/019/2473.jpg قوه,قضائیه,دستان,نامحرمان,از,بیت,المال,را,کوتاه,کند Icana

مجید نصیرپور نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه تمامی مسئولان در هر سطحی ملزم به صیانت از بیت المال و حفظ اموال عمومی هستند، افزود: تعداد تخلفات و عدم تمکین دولت به قوانین مساله ای اساسی است و با جدیت توسط دیوان محاسبات و مرکز پژوهش ها پیگیری می‌شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گزارش های توزیع بودجه در گذشته به دلیل نبود سیستم های نرم افزاری مدت های مدیدی به طول می‌انجامید، ادامه داد: در حال حاضر تمامی فعالیت های دولت به صورت دقیق رصد و به صورت موردی مورد بازرسی قرار می‌گیرد.

نصیرپور به هماهنگی کمیسیون های تخصصی مجلس برای تشکیل گروه های ویژه تحقیق و تفحص از ارگان های مختلف اشاره و اضافه کرد: دیوان محاسبات و مرکز پژوهش های مجلس نیز روند اجرای رسیدگی به تخلفات دولت را بررسی می‌کند.

وی با اشاره به اینکه طبق آئین نامه مجلس انجام بازرسی های دوره ای در دستور کار نمایندگان قرار می‌گیرند، اظهار داشت: در صورت احراز 3 تخلف و ارائه آمار دقیق، وزیر مربوط به طور طبیعی در جریان استیضاح قرار می‌گیرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به وظیفه ذاتی قوه قضائیه در قطع دستان نامحرمان از بیت المال خواستار رسیدگی هر چه سریعتر و عملیاتی شدن شعارهای دستگاه قضایی مبنی بر جلوگیری از تخلفات مسئولان شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet