حلول ماه ربیع الاول
1390/04/11 10:15:33
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ابراهیمی:‏

آیت‌الله مهدوی کنی و آیت‌الله یزدی بزرگترین نقش را در وحدت اصول‌گرایان ایفا می‌کنند ‏

یک عضو ارشد جامعه روحانیت مبارز با رد خبر پیوستن آیت‌الله مهدوی کنی رییس جامعه روحانیت مبارز و آیت‌الله یزدی رییس ‏جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به کمیته سه نفره اصول‌گرایان گفت که شأن این افراد بالاتر از این است که وارد این کمیته شوند‎. ‎
آیت‌الله مهدوی کنی و آیت‌الله یزدی بزرگترین نقش را در وحدت اصول‌گرایان ایفا می‌کنند ‏ یک عضو ارشد جامعه روحانیت مبارز با رد خبر پیوستن آیت‌الله مهدوی کنی رییس جامعه روحانیت مبارز و آیت‌الله یزدی رییس ‏جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به کمیته سه نفره اصول‌گرایان گفت که شأن این افراد بالاتر از این است که وارد این کمیته شوند‎. ‎ https://cdn.icana.ir/d/019/2073.jpg آیت‌الله,مهدوی,کنی,و,آیت‌الله,یزدی,بزرگترین,نقش,را,در,وحدت,اصول‌گرایان,ایفا,می‌کنند,‏ Icana

حسین ابراهیمی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: این افراد موقعیت فوق‌العاده‌ای دارند و علاوه بر این که محوریت دارند از شخصیت‌های ممتاز نظام هستند. آقایان خدمت ایشان می‌آیند و مشورت می‌کنند اینها هم نظر می‌دهند و آنها را هدایت می‌کنند.

ابراهیمی تصریح کرد:‌ من معتقدم آیت‌الله مهدوی کنی و آیت‌الله یزدی بزرگترین نقش را در جامعه و در وحدت، هدایت و ارشاد اصول‌گرایان دارند.

این نماینده اصول‌گرای مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ممکن است که افراد تعیین شده در کمیته سه نفره مورد تایید آیت‌الله یزدی و آ‌یت‌الله مهدوی کنی قرار بگیرند و در این صورت کار خوبی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet