حلول ماه ربیع الاول
1390/04/11 11:28:50
سرویس بین الملل
ابراهیمی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری:

تحرک دشمن برای انحراف خیزش‌های رهایی‌بخش منطقه پیچیده است

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به تلاش آمریکا و رژیم صهیونیستی برای انحراف خیزش‌های منطقه، یاد‌آور شد: خنثی کردن تحرک پیچیده دشمن در این زمینه نیاز به بصیرت ملت‌ها دارد.
تحرک دشمن برای انحراف خیزش‌های رهایی‌بخش منطقه پیچیده است نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به تلاش آمریکا و رژیم صهیونیستی برای انحراف خیزش‌های منطقه، یاد‌آور شد: خنثی کردن تحرک پیچیده دشمن در این زمینه نیاز به بصیرت ملت‌ها دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/5314.jpg تحرک,دشمن,برای,انحراف,خیزش‌های,رهایی‌بخش,منطقه,پیچیده,است Icana

"حسین ابراهیمی" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، درباره فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم بیداری، هوشیاری و بصیرت ملت‌ها در مقابل تلاش آمریکا و رژیم صهیونیستی جهت انحراف خیزش‌های منطقه، گفت: نخبگان، علما، دانشگاهیان در آن کشور‌ها در قبال ایمن‌سازی قیام‌های مردمی از انحرافات وظیفه مهمی برعهده دارند.

نماینده بیرجند و درمیان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم مصر از لحاظ فهم اجتماعی و درک بالای شرایط، وضعیت بهتری در قیاس با سایر ملت‌های انقلابی دارند؛ اما تحرکات دشمن برای به انحراف کشاندن خیزش‌های رهایی بخش بسیار پیچیده است که خنثی کردن آنها وحدت میان اندیشمندان، فعالان سیاسی و صاحب نظران نهضت را می‌طلبد.

وی افزود: زدودن خوی و خصلت غرب گرایانه از جوامع اسلامی تازه رهایی یافته، نیاز به زمان، بیداری و روشنگری دارد و مردم آن کشور‌های باید نسبت به آفات انقلاب آگاه شوند، چراکه این مسئله بزرگ‌ترین تهدید برای آنها به حساب می‌آید.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار کرد: افراد نفوذی، ترور شخصیت‌های انقلابی، درگیری‌های قومی، فرقه‌ای و مذهبی، گروه‌های تجزیه طلب از جمله آفات هر انقلابی هستند که مقابله با آنها آگاهی و عزم ملی را در هر جامعه نیاز دارد.

وی ادامه داد: صدا و سیما، دستگاه‌های فرهنگی و دیپلماسی جمهوری اسلامی نقش مهمی را در بصیرت افزایی و روشن‌گری مسلمانان می‌توانند ایفا کنند تا موج بیداری اسلامی از گزند اقدامات انحرافی استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل مصون بماند.

"حضرت آیت‌الله خامنه‌ای" رهبر معظم انقلاب اسلامی روز پنج‌شنبه -۹ تیر ماه ـ در دیدار مسئولان نظام و قشرهای مختلف مردم، با یادآوری توطئه‌های گوناگون دشمنان اسلام در قبال پیروزی انقلاب اسلامی، اختلاف افکنی، نفوذ، ترور، «درگیریهای قومی مذهبی» و فتنه انگیزی را از جمله توطئه‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی برای به انحراف کشاندن قیام ملت‌های بیدار شده منطقه برشمردند و افزودند: البته تحرکات سلطه گران، دردسرهایی را برای ملتهای بیدار شده به همراه خواهد آورد اما به برکت هوشیاری و مراقبت مردم و نخبگان امت اسلامی، مسیر روشنی که در منطقه آغاز شده، انشاءالله با قوت ادامه خواهد یافت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet