حلول ماه ربیع الاول
1390/04/20 13:23:34
سرویس اجتماعی
صبور آقچه کندی:

امکانات تفریحی در شهرها ناعادلانه توزیع شده است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از کمبود امکانات تفریحی برای گذراندن اوقات فراغت و توزیع ناعادلانه امکانات تفریحی در شهرها انتقاد کرد.
امکانات تفریحی در شهرها ناعادلانه توزیع شده است عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از کمبود امکانات تفریحی برای گذراندن اوقات فراغت و توزیع ناعادلانه امکانات تفریحی در شهرها انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/240.jpg امکانات,تفریحی,در,شهرها,ناعادلانه,توزیع,شده,است Icana

"جواد صبور آقچه کندی" درگفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، درباره ایجاد نشاط و شادی در جامعه و امکانات تفریحی برای اوقات فراغت مردم با توجه به آغاز فصل تابستان گفت: امکانات تفریحی که برای گذراندن اوقات فراغت مردم  فراهم شده کافی نیست، در شهرهای بزرگ، مراکزی برای گذراندن اوقات فراغت مشخص شده اما درشهرهای محروم و کوچک و مرزی امکاناتی فراهم نگردیده است.

نماینده مردم اردبیل، نیرو نمین درمجلس با بیان اینکه عدالت حتی در توزیع امکانات تفریحی رعایت نمی شود گفت: با این بیکاری مزمنی که درجامعه وجود دارد اگر امکانات تفریحی هم فراهم نباشد مردم این اوقات فراغت را چگونه باید بگذرانند؟

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: پس از اتمام سال تحصیلی برای دانش آموزان در همان مدرسه ای که درس می خوانند کلاس های تفریحی و آموزشی تابستانه برگزار می کنند که استقبال زیادی از آن نمی شود چرا که دانش آموز نیازمند تغییر فضا و مکان است.

صبور با بیان اینکه دستگاه هایی که متولی مسایل اجتماعی هستند متمرکز نیستند ،گفت:  کمیسیون اجتماعی مجلس و دولت باید با تمرکز بر مسائل اجتماعی در جامعه نشاط اجتماعی به وجود  آورند .

وی با بیان اینکه در جامعه ما نهادهای فرهنگی، آموزشی و هنری باید برای اقشار مختلف وجود داشته باشد تصریح کرد: مابرای ایجاد نشاط و شادی و مناسبت هایی که می تواند ایجاد نشاط کند و موجب تزریق زندگی و شادابی  به جامعه شود برنامه ای نداریم .

وی تاکید کرد: جامعه نیازمند شادی و نشاط است اما متاسفانه یک شبکه اجتماعی مستقل و ساز وکارهای مشخصی برای ایجاد نشاط و شادی وجود ندارد .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet