هدر موبایل
1390/04/12 11:10:26
سرویس اجتماعی
حسین‌نژاد با تأکید بر لزوم افزایش سطح کیفی جابه‌جایی‌ها در شهر:

نباید یک نفر هم از حمل و نقل شهری ناراضی باشد

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، با بیان این که نمایندگان با جدیت کامل، مطالبات مردم را از ناوگان حمل و نقل شهری دنبال می‌کند، گفت: سیستم حمل و نقل شهری باید با بیشترین امکانات لازم برای جابه‌جایی‌های شهری کوتاه، رفاه حال مسافران را تأمین کند.
نباید یک نفر هم از حمل و نقل شهری ناراضی باشد سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، با بیان این که نمایندگان با جدیت کامل، مطالبات مردم را از ناوگان حمل و نقل شهری دنبال می‌کند، گفت: سیستم حمل و نقل شهری باید با بیشترین امکانات لازم برای جابه‌جایی‌های شهری کوتاه، رفاه حال مسافران را تأمین کند. https://cdn.icana.ir/d/019/1618.jpg نباید,یک,نفر,هم,از,حمل,و,نقل,شهری,ناراضی,باشد Icana

"محمدرضا حسین‌نژاد دوین" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) افزود: تفاهمنامه واگذاری 750 دستگاه خودروی ون برای  استفاده در حمل و نقل درون‏شهری در شهرهای کشور تنظیم و تا کنون نیز 300 دستگاه از این تعداد به متقاضیان واگذار شده است.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی، با اعلام اختصاص 150 میلیارد ریال برای راه‌اندازی اتوبوس‌های متوقفی در سطح کشور و واگذاری سه‌هزار و 400 تاکسی به شهرداری‌های کشور، تصریح کرد: تکمیل طرح سامان‌دهی وانت‌بارهای شهری، اجرای سیستم کارت‏بلیت در اتوبوس‌های شهری تا پایان شهریور امسال و افزایش دو هزار دستگاه اتوبوس شهری با یارانه 62 درصد، از وعده‌های مسئولان دولتی است و مردم نیز با توجه به این وعده‌ها در سال جهاد اقتصادی ، تحقق هر چه سریع‌تر این خواسته‌ها را انتظار دارند.

 

افزایش کرایه حمل و نقل = دشوارتر شدن زندگی شهری

وی ادامه داد: افزایش نرخ کرایه حمل و نقل شهری، نگرانی مردم را از دشوارتر شدن هزینه‌های زندگی در شهر بیشتر کرده است و این موضوع باید با مدیریت دقیق و صحیحی بررسی و اصلاح شود.

حسین نژاد تأکید کرد: سیستم حمل و نقل شهری باید با بیشترین امکانات لازم برای جابه‌جایی‌های شهری کوتاه، رفاه حال مسافران را تأمین کند.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با اعلام این که این کمیسیون با جدیت تمام، مطالبات مردم را از ناوگان حمل و نقل شهری پیگیری می‌کند، یادآور شد:  کیفیت جابه‌جایی شهری باید به سطحی برسد که دیگر کسی از استفاده از این ناوگان ناراضی نباشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet