ایام محرم 1398
1390/04/11 13:29:29
سرویس سیاسی

هشدار ولید جنبلاط درباره اتهام زنی دادگاه رفیق حریری

ولید جنبلاط از نمایندگان ارشد پارلمان لبنان اعلام کرد که متهم کردن حزب الله به ترور رفیق حریری بر وحدت اسلامی منطقه تاثیر منفی خواهد داشت.
هشدار ولید جنبلاط درباره اتهام زنی دادگاه رفیق حریری ولید جنبلاط از نمایندگان ارشد پارلمان لبنان اعلام کرد که متهم کردن حزب الله به ترور رفیق حریری بر وحدت اسلامی منطقه تاثیر منفی خواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/1300.jpg هشدار,ولید,جنبلاط,درباره,اتهام,زنی,دادگاه,رفیق,حریری Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از روزنامه الخلیج چاپ ابوظبی، "ولید جنبلاط " رئیس فراکسیون سوسیال پیشرو و رهبر دروزی ها در پارلمان لبنان در مورد رای دادگاه بین المللی ویژه ترور " رفیق حریری " نخست وزیر پیشین لبنان اظهار داشت: متهم کردن چند فرد به ترور رفیق حریری نباید به معنای متهم کردن حزب یا گروه خاص تلقی شود.
وی افزود: اگر حزب یا گروهی خاص را متهم کنیم کشور را به سمت مسیر خطرناکی خواهیم برد که نه تنها آشتی داخلی در لبنان بلکه وحدت اسلامی در کل منطقه را تحت تاثیر قرار می دهد.
جنبلاط تاکید کرد: آشتی داخلی و وحدت اسلامی مهمترین مسائلی است که همیشه باید در نظر داشته باشیم.
وی همچنین تاکید کرد: احزاب مخالف تلاش می کردند که ثابت کنند دولت جدید لبنان قصد مقابله با جامعه بین الملل را دارد اما بند مربوط به دادگاه بین المللی در بیانیه دستور کار هیات دولت خلاف این را ثابت کرد.
دادگاه بین المللی ویژه ترور رفیق حریری در حکمی که اخیرا صادر کرد چهار نفر از اعضای حزب الله را به دخالت در ترور رفیق حریری متهم کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet