هدر موبایل
1390/04/11 12:08:08
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رئیس فراکسیون هوا فضای مجلس:‏

سازمان هواپیمایی باید از هواپیماهای خارجی حق ترانزیت بگیرد

رئیس فراکسیون هوا فضای مجلس با اشاره به اینکه سازمان هواپیمایی کشوری باید از هواپیماهای خارجی که از آسمان کشورمان ‏عبور می کنند، حق ترانزیت دریافت کند، گفت: دیوان محاسبات باید گزارشی از عملکرد مدیران سازمان هواپیمایی کشوری به ‏مجلس ارائه کند. ‏
سازمان هواپیمایی باید از هواپیماهای خارجی حق ترانزیت بگیرد رئیس فراکسیون هوا فضای مجلس با اشاره به اینکه سازمان هواپیمایی کشوری باید از هواپیماهای خارجی که از آسمان کشورمان ‏عبور می کنند، حق ترانزیت دریافت کند، گفت: دیوان محاسبات باید گزارشی از عملکرد مدیران سازمان هواپیمایی کشوری به ‏مجلس ارائه کند. ‏ https://cdn.icana.ir/d/019/261.jpg سازمان,هواپیمایی,باید,از,هواپیماهای,خارجی,حق,ترانزیت,بگیرد Icana

محمد کریم عابدی، نماینده مردم طبس، بشرویه، سرایان و فردوس درخانه ملت در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان در رابطه با کوتاهی مدیران سازمان هواپیمایی کشوری در گرفتن حق ترانزیت ایران از هواپیماهای خارجی که از آسمان ایران عبور می کنند، گفت: دیوان محاسبات کشور باید با تحقیق در این باره گزارشی را به مجلس ارائه دهد تا تصمیمات لازم در این زمینه اتخاذ شود.

وی در ادامه افزود: علیرغم اینکه ما در منطقه ای واقع شده ایم که می توانیم بیشترین درآمد ترانزیتی را داشته باشیم؛ برنامه ریزی های غلط در تعیین راههای هوایی باعث شده تا درآمد ما در این بخش به حدود یک سوم کاهش پیدا کند.

عابدی تصریح کرد: مجلس در این خصوص اقدامات لازم را انجام خواهد داد و سازمان هواپیمایی کشوری را موظف به اخذ حق ترانزیت از هواپیماهای خارجی عبور کننده از آسمان کشورمان خواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet