خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/04/11 12:12:05
سرویس دیگر رسانه‌ها_
لاهوتی: ‏

بخشی از پروازهای داخلی توسط یک شرکت هواپیمایی قطری انجام می‌پذیرد

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: به منظور کاهش عمر ناوگان حمل و نقل هوایی کشور بخشی از پروازهای داخلی توسط یک ‏شرکت هواپیمایی قطری انجام می پذیرد. ‏
بخشی از پروازهای داخلی توسط یک شرکت هواپیمایی قطری انجام می‌پذیرد عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: به منظور کاهش عمر ناوگان حمل و نقل هوایی کشور بخشی از پروازهای داخلی توسط یک ‏شرکت هواپیمایی قطری انجام می پذیرد. ‏ https://cdn.icana.ir/d/019/700.jpg بخشی,از,پروازهای,داخلی,توسط,یک,شرکت,هواپیمایی,قطری,انجام,می‌پذیرد Icana

مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در خانه ملت در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به عمر بالای ناوگان حمل و نقل هوایی کشور گفت: به منظور کم کردن عمر ناوگان هواپیمایی در داخل کشور به پیشنهاد وزیر راه و شهرسازی و تصویب کمیسیون عمران مقرر شد تا یک شرکت هواپیمایی قطری زیر نظر شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی کار جابه جایی مسافر در پروازهای داخلی را انجام دهد.

وی در ادامه با بیان اینکه عمر ناوگان هوایی ما بین 20 تا 25 سال است افزود: عمر این ناوگان باید به زیر 15 سال کاهش یابد و به دلیل اینکه بخش خصوصی تا کنون جایگاه خو را در بخش حمل و نقل هوایی کشور پیدا نکرده مقرر شد تا به منظور پر کردن خلع موجود و پایین آ‌وردن عمر هواپیماهای کشور یک شرکت قطری به جابه جایی مسافر در پروازهای داخلی بپردازد.

لاهوتی اظهار داشت: این اقدام به منظور ایجاد فرصت برای شرکت های خصوصی ایرانی انجام شده تا در آینده بتوانند ضمن جابه جایی مسافر نسبت به نوسازی ناوگان اقدام نمایند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet