خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/04/11 12:18:46
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محمدتقی رهبر:‏

مشکلات جامعه به حال خود رها شده است

عده ای در فکر منافع خود، انتخابات آینده، حاشیه ها و خرج های میلیاردی می روند و مسائل و مشکلات جامعه به حال خود رها ‏شده است و فردا روزی باید منتظر بدتر از اینها هم باشیم‎.‎
مشکلات جامعه به حال خود رها شده است عده ای در فکر منافع خود، انتخابات آینده، حاشیه ها و خرج های میلیاردی می روند و مسائل و مشکلات جامعه به حال خود رها ‏شده است و فردا روزی باید منتظر بدتر از اینها هم باشیم‎.‎ https://cdn.icana.ir/d/019/4445.jpg مشکلات,جامعه,به,حال,خود,رها,شده,است Icana

چرا باید فضای جامعه اینگونه شده باشد که عده‌ای مرد و زن بوالهوس هر کاری می خواهند انجام می‌دهند. چرا جامعه به اینجا رسیده که به یک روحانی آسیب می زنند. این بی بند و باری‌ها و بی‌حجابی‌ها و پارتی‌های شبانه نتیجه چیست؟ وزارت کشور و دولت برای ایجاد امنیت در جامعه چه کرده است؟ این گستاخی ها به چه دلیل است؟

محمدتقی رهبر در گفت و گو با تابناک گفت: وقتی که مسئولین عالی رتبه کشور، نیروی انتظامی را تهدید می کنند یا تذکر می دهند که در خیلی از ماجراها وارد نشود، یعنی چراغ سبز نشان دادن برای هر عملی. اقتدار نیروی انتظامی را با این حرف‌ها شکسته اند. در هر حال دستگاه قضایی باید با کسانی که تعرض کرده‌اند و هم با کسانی که این‌گونه مراسمی را برپا کرده‌اند سریعا برخورد کند.

رئیس فراکسیون روحانیون مجلس تصریح کرد: با وضعی که در کشور حاکم شده است، عده ای در فکر منافع خود، انتخابات آینده، حاشیه ها و خرج های میلیاردی می روند و مسائل و مشکلات جامعه به حال خود رها شده است و فردا روزی باید منتظر بدتر از اینها هم باشیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet