ایام محرم 1398
1390/04/11 14:49:02
سرویس اقتصادی
حیدری با اعلام کاهش 6/3 درصدی حجم تسهیلات بی‌بازگشت:

قوه قضاییه بدون اغماض با متخلفان معوقات بانکی برخورد کند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اعلام کاهش ۶/۳ درصدی حجم معوقات بانکی سال ۸۹ در قیاس با سال ۸۸، گفت: قوه قضاییه باید بدون کم‌ترین اغماضی با مجرمان و متخلفان پرونده معوقات برخورد کند.
قوه قضاییه بدون اغماض با متخلفان معوقات بانکی برخورد کند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اعلام کاهش 6/3 درصدی حجم معوقات بانکی سال 89 در قیاس با سال 88، گفت: قوه قضاییه باید بدون کم‌ترین اغماضی با مجرمان و متخلفان پرونده معوقات برخورد کند. https://cdn.icana.ir/d/019/8108.jpg قوه,قضاییه,بدون,اغماض,با,متخلفان,معوقات,بانکی,برخورد,کند Icana

"فخرالدین حیدری" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) با تأکید بر این که میزان مطالبات معوق بانکی، از 500 هزار میلیارد ریال به 420 هزار میلیارد ریال کاهش یافته است، افزود: میزان مطالبات معوق بانک ها از 8/16 درصد در سال 88 به 2/13 درصد در سال 89 رسیده است.

 

سالی که نکوست از بهارش پیداست

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: با پیگیری‌های جدی مسئولان، خوشبختانه میزان معوقات بانکی روندی نزولی را دنبال می‌کند و این موضوع، آینده روشنی را برای پرونده معوقات بانکی نوید می‌دهد.

وی ادامه داد: بررسی‌ها و مطالعات مربوط به پیگیری و بازداشت متخلفان مالی پرونده معوقات بانکی ادامه دارد و امیدواریم تا پایان امسال وضعیت این پرونده به سرانجام مطلوبی دست یابد.

 

متخلفان معوقات بانکی مصداق کامل «مجرم» هستند

حیدری تأکید کرد: کسانی که منابع مالی بیت‌المال را از دسترس عموم خارج کرده‌اند و این منابع را به سیستم مالی بانک‌ها باز نمی‌گردانند، مصداق کامل مفهوم مجرم هستند و قوه قضاییه باید بدون کم‌ترین اغماضی با آنها برخورد کند.

 

لزوم اصلاح خلأهای قانونی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، یادآور شد: ساختار نظام بانکی کشور معیوب است و باید با تدوین راه‌حلی دقیق، از سوء استفاده قانون‌گریزان از خلأهای قانونی جلوگیری کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet