هدر اصلی
1390/04/11 12:58:26
سرویس دیگر رسانه‌ها
سید علی حسینی:‏

دولت این روزها از تمام اقدامات مجلس برداشت سیاسی می‌کند

مجلس قصد تقابل با دولت را ندارد اما دولت این روزها از تمام اقدامات مجلس برداشت سیاسی می کند که این فقط موجب عقب ‏انداختن اموری است که باید سریعتر انجام شود‏‎.‎
دولت این روزها از تمام اقدامات مجلس برداشت سیاسی می‌کند مجلس قصد تقابل با دولت را ندارد اما دولت این روزها از تمام اقدامات مجلس برداشت سیاسی می کند که این فقط موجب عقب ‏انداختن اموری است که باید سریعتر انجام شود‏‎.‎ https://cdn.icana.ir/d/019/1411.jpg دولت,این,روزها,از,تمام,اقدامات,مجلس,برداشت,سیاسی,می‌کند Icana

نماینده نیشابور اظهار داشت: قصد مجلس از ادغام وزارتخانه ها لجبازی با دولت یا سردرگمی وزارتخانه ها نبود.

سید علی حسینی در گفت و گو با ایلنا، گفت: از آنجایی که ادغام وزارتخانه ها یکی از برنامه های مهم برنامه پنجم توسعه است ، مجلس سعی در اجرای آن دارد اما آنچه اکنون شاهد آن هستیم نوعی کشمکش میان دولت و مجلس است که به جای اجرای این قانون راهی برای لجبازی دولت و مجلس شده است.

وی افزود: ادغام وزارتخانه ها گامی به سوی جلو باید باشد اما آنچه اکنون شاهد آن هستیم سردرگمی و بلاتکلیفی وزارتخانه ها است که این وضعیت سردرگمی به نفع کشور نیست.

حسینی با تاکید بر اینکه هر چه سریعتر باید تکلیف وزارتخانه ها روشن شود، یادآور شد: پس از تعطیلات مجلس دولت باید به جای چانه زدن با مجلس هر چه سریعتر وزرایش را معرفی کند و به اوضاع فیصله دهد.

وی ادامه داد: در این زمینه مجلس مانند همیشه سعی می کند که با دولت همکاری و تعامل لازم را داشته باشد، تا وزارتخانه ها هر چه سریعتر از بلاتکلیفی نجات یابند.

وی با اشاره به اینکه دولت هم باید به مجلس کمک کند، خاطرنشان کرد: دولت هم باید با مجلس همکاری کند نه مقابله. مجلس قصد تقابل با دولت را ندارد اما دولت این روزها از تمام اقدامات مجلس برداشت سیاسی می کند که این فقط موجب عقب انداختن اموری است که باید سریعتر انجام شود.

حسینی خاطرنشان کرد: در صورتی که مجلس نه قصد زیر سوال بردن دولت و نه قصد بی احترامی به دولت را دارد بلکه مجلس به عنوان یک نهاد قانونگذار می خواهد امور به نحو احسنت انجام شود. در این زمینه هم نیازمند همکاری دولت است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: البته نحوه عملکرد دولت نیز در این چند روز نشان داده است که خود دولت هم راغب است هر چه سریعتر به اوضاع وزارتخانه ها سر و سامان دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet