ایام محرم 1398
1390/04/11 13:22:50
سرویس اجتماعی
عفت شریعتی:

اجرای دقیق و موفق طرح امنیت اجتماعی نیازمند حضور پر رنگ‌تر همه دستگاه‌ها است

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی با تاکید بر اهتمام بیشتر مسئولان در اجرای طرح امنیت اجتماعی، خاطرنشان کرد: طرح امنیت اجتماعی اگر به صورت فصلی و موردی و بدون برنامه‌ریزی و هماهنگی انجام شود اثر بخش و پایدار نخواهد بود.
اجرای دقیق و موفق طرح امنیت اجتماعی نیازمند حضور پر رنگ‌تر همه دستگاه‌ها است عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی با تاکید بر اهتمام بیشتر مسئولان در اجرای طرح امنیت اجتماعی، خاطرنشان کرد: طرح امنیت اجتماعی اگر به صورت فصلی و موردی و بدون برنامه‌ریزی و هماهنگی انجام شود اثر بخش و پایدار نخواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/4847.jpg اجرای,دقیق,و,موفق,طرح,امنیت,اجتماعی,نیازمند,حضور,پر,رنگ‌تر,همه,دستگاه‌ها,است Icana

"عفت شریعتی کوهبنایی" درگفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)در پاسخ به اینکه چگونه می توان آثار طرح امنیت اجتماعی را ماندگار کرد، گفت: متاسفانه فصلی اجرایی شدن این طرح مانع ماندگاری آثار و نتایج طرح امنیت اجتماعی می شود.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس با بیان اینکه ناهنجاری‌های اخلاقی و رفتاری سبب آزار مردم شده است گفت: مسئولان نیروی انتظامی و قوه قضاییه باید از خود اراده جدی نشان دهند و با کمک گرفتن از مردم به دنبال کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی باشند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به بیانیه‌ای با امضاء 172 نماینده مجلس در تاکید بر مبارزه با ناهنجاری‌های اجتماعی و اجرای طرح امنیت اجتماعی، گفت: اگر طرح امنیت اجتماعی به صورت فصلی و موردی و بدون برنامه‌ریزی و هماهنگی انجام شود اثربخش و پایدار نخواهد بود.

عضو فراکسیون زنان مجلس با بیان اینکه اجرای طرح امنیت اجتماعی باید در دستور کار همه دستگاه‌های خصوصی و دولتی کشور قرار گیرد، گفت: هر زمان که این مسائل شیوع پیدا می کند همه نگاه‌ها معطوف به نیروی انتظامی می شود که این یک دیدگاه غلط است.

شریعتی با بیان اینکه ما باید به فکر راه حلی برای کاهش ناهنجاری‌ها در جامعه باشیم، گفت: آموزش اصول اخلاقی دینی باید در مراکز آموزشی از مهدکودک آغاز شود و تا عالی‌ترین دوران تحصیلی ادامه یابد.

وی افزود: مجموعه‌های آموزشی هر کدام جامعه هدفی دارند و اگر بتوانند همان جامعه هدف خود را توجیه کنند و اهمیت مسائل اجتماعی و چگونگی گرفتار شدن جوانان به معضلات اجتماعی را برای خانواده‌های آنها روشن کنند بحران‌های اجتماعی به تدریج محو خواهند شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet