ایام محرم 1398
1390/04/11 14:45:44
سرویس اقتصادی
رضاحسینی تولید «دنا» را سرآغاز تحول خودروسازی ایران خواند

بازگشت امید به سرزمین‌ خودروهای وطنی

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با غیرقابل مقایسه خواندن خودرو دنا در قیاس با سایر تولیدات خودرو کشور، تولید آن را سرآغاز تحولی بزرگ در ایمنی و ظرافت صنعت خودروسازی توصیف کرد.
بازگشت امید به سرزمین‌ خودروهای وطنی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با غیرقابل مقایسه خواندن خودرو دنا در قیاس با سایر تولیدات خودرو کشور، تولید آن را سرآغاز تحولی بزرگ در ایمنی و ظرافت صنعت خودروسازی توصیف کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/825.jpg بازگشت,امید,به,سرزمین‌,خودروهای,وطنی Icana

"مصطفی رضاحسینی قطب‌آبادی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) افزود: با توجه به تأکید مقام معظم رهبری بر ارتقای سطح کیفی خودروهای تولید داخل و توجه ویژه خودروسازان به ضریب ایمنی خودروها، افزایش شتابنده ضریب این شاخص‌ها در دستور کار فعالان صنعت خودرو قرار گرفت.

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: با تشکیل کمیته ویژه کمیسیون صنایع و معادن برای نظارت و پیگیری ارتقای سطح کیفی خودروهای تولید داخل، مجلس نیز به‌صورت مشخص و تخصصی موضوع ایمنی و کیفیت خودروها را در اولویت مطالعات صنعت خودرو قرار داد.

وی تأکید کرد: نخستین موفقیت کشور در تولید خودروی بومی ایمن و مطمئن با تولید خودرو «دنا» رقم خورد تا روند تولید داخلی خودروها در سطح استانداردهای جهانی آغاز شده باشد.

رضاحسینی با تمجید از طراحان و مهندسان سازنده دنا، سطح کیفی و ظرافت بصری این خودرو را با سایر تولیدات این صنعت در کشور مقایسه نشدنی خواند و گفت: معرفی دنا با بازار خودرو زمینه‌ساز وقوع تحولی بزرگ در خودروسازی کشور و حتی منطقه است.

عضو کمیته نظارت و پیگیری ارتقای سطح کیفی خودرو، یادآور شد: نمایندگان عضو کمیسیون صنایع و معادن پس از بازدید از روند تولید خودرو دنا در شرکت ایران خودرو، رضایت کامل خود را از این محصول اظهار داشته و تولید آن را امیدبخش توسعه صنعت خودروسازی در کشور ارزیابی کرده‌اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet