هدر موبایل
1390/04/11 13:31:46
سرویس سیاسی

پرسش و پاسخ خبرنگاران و لاریجانی در حاشیه بازدید از نمایشگاه نظامی گنجوی

رییس مجلس شورای اسلامی تفاهم در مورد رژیم حقوقی دریای خزر را نیازمند برررسی ابعاد زیست محیطی، امنیتی و اقتصادی این دریا دانست.
پرسش و پاسخ خبرنگاران و لاریجانی در حاشیه بازدید از نمایشگاه نظامی گنجوی رییس مجلس شورای اسلامی تفاهم در مورد رژیم حقوقی دریای خزر را نیازمند برررسی ابعاد زیست محیطی، امنیتی و اقتصادی این دریا دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/8149.jpg پرسش,و,پاسخ,خبرنگاران,و,لاریجانی,در,حاشیه,بازدید,از,نمایشگاه,نظامی,گنجوی Icana

به گزارش خبرنگاراعزامی خانه ملت، "علی لاریجانی" که در راس یک هیات بلندپایه پارلمانی به جمهوری آذربایجان سفر کرده است، روز شنبه ـ 11 تیر ماه ـ در سومین روز این سفر در شهر گنجه پیش از بازدید نمایشگاه هشتصد و هفتادمین سالگرد تولد حکیم نظامی در جمع خبرنگاران گفت: گنجه شهری بسیار با هویت و سابقه‌ای تاریخی است که مردم آن به داشتن هویت اسلامی مشهورند. امیدواریم این هویت همیشه وجود داشته باشد.

لاریحانی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که درباره ر‍ژیم حقوقی دریای خزر پرسید گفت: این موضوع بسیار مهمی است که باید کشورهای همجوار دریای خزر بر سر آن به تفاهم برسند.

وی افرزود: دریای خزر ابعاد زیست محیطی، امنیتی و اقتصادی دارد که باید برای هر بخش آن طراحی‌هایی صورت گیرد تا با همکاری کشورهای همسایه درباره رژیم حقوقی آن به توافق رسید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet