خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/04/11 13:32:01
سرویس بین الملل
آوایی با اشاره به واکنش منفی صهیونیست‌ها به حضور هیئت ایرانی در آلمان:

رژیم صهیونیستی توهم انزوای ایران در عرصه بین‌المللی دارد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به استقبال گرم مجلس آلمان از گروه دوستی پارلمانی ایران و خشم نمایندگان صهیونیست از این امر، یادآور شد: آلمانی‌ها به شدت از صهیونیست‌ها منتفرند.
رژیم صهیونیستی توهم انزوای ایران در عرصه بین‌المللی دارد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به استقبال گرم مجلس آلمان از گروه دوستی پارلمانی ایران و خشم نمایندگان صهیونیست از این امر، یادآور شد: آلمانی‌ها به شدت از صهیونیست‌ها منتفرند. https://cdn.icana.ir/d/019/908.jpg رژیم,صهیونیستی,توهم,انزوای,ایران,در,عرصه,بین‌المللی,دارد Icana

سید "احمد آوایی" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) درباره خشم نمایندگان صهیونیست از حضور هیئت پارلمانی ایرانی در آلمان، گفت: اعمال تحریم‌های بین‌المللی برضد جمهوری اسلامی موجب توهم صهیونیست‌ها شده چون آنها فکر می‌کردند، ایران در جهان منزوی است درحالی که مشاهده کردند چنین مسئله‌ای صحت ندارد.

نماینده دزفول استقبال گرم مجلس آلمان از گروه دوستی پارلمانی ایران را برای نمایندگان رژیم صهیونیستی غیر قابل تصور عنوان کرد و افزود: آنها انتظار مواجه شدن با چنین صحنه‌ای را نداشتند، از این رو به خشم آمدند و خطاب به "آنکلا مرکل" صدراعظم آلمان نامه اعتراض‌آمیز و شدیدالحن نوشتند.

وی سیاست‌های پارلمان آلمان را مستقل از دولت این کشور خواند و تصریح کرد: آلمانی‌ها به شدت از صهیونیست‌ها منتفرند؛ اما دولت این کشور به ناچار و برخلاف نظر افکار عمومی خود بر اثر فشار آمریکا هر از چند گاهی مجبور به حمایت از رژیم اشغالگر قدس می‌شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به روابط خوب گذشته میان آلمان و ایران، اظهار کرد: دیپلماسی پارلمانی در تثبیت و تحکیم روابط سیاسی، بین المللی و اقتصادی میان دو کشور بسیار موثر است و می‌تواند همکاری‌های آینده را تسهیل کند.

هیئت پارلمانی رژیم صهیونیستی به ریاست "شاوول موفاز" رئیس کمیسیون امور خارجه و امنیت کنیست (پارلمان رژیم صهیونیستی) در سفر به برلین از حضور همزمان هیئت پارلمانی ایرانی دراین کشور به شدت خشمگین شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet