ایام محرم 1398
1390/04/11 17:54:35
سرویس اقتصادی
شکور اکبرنژاد:

هدفمندی یارانه‌ها علت اصلی نوسان قیمت‌ها است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که مهم‌ترین علت نوسان بیش از حد قیمت‌ها در بازار، افزایش قیمت حامل‌های انرژی پس از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها است، گفت: مسئولان اجرایی باید برای تثبیت قیمت محصولات مختلف از مدیرانی که تخصص و تجربه کافی در حوزه اقتصاد دارند استفاده کنند.
هدفمندی یارانه‌ها علت اصلی نوسان قیمت‌ها است عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که مهم‌ترین علت نوسان بیش از حد قیمت‌ها در بازار، افزایش قیمت حامل‌های انرژی پس از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها است، گفت: مسئولان اجرایی باید برای تثبیت قیمت محصولات مختلف از مدیرانی که تخصص و تجربه کافی در حوزه اقتصاد دارند استفاده کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/5774.jpg هدفمندی,یارانه‌ها,علت,اصلی,نوسان,قیمت‌ها,است Icana

"شکور اکبرنژاد" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) با بیان این که موضوع تثبیت قیمت‌ها و افزایش قیمت‌ها در سال، بر اساس مالیات بر ارزش افزوده، یکی از اهداف کلی اقتصاد کلان است، تصریح کرد: مهم‌ترین علت نوسان بیش از حد قیمت‌ها در بازار افزایش قیمت حامل‌های انرژی پس از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها است.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان این که نرخ ارزش افزوده در بودجه سال 90 کشور چهار درصد تعیین شده است، افزود: قیمت کالاهای مختلف در سال جاری باید چهار درصد افزایش یابد، ولی به علت افزایش قیمت حامل‌های انرژی قیمت محصولات مختلف بیش از چهار درصد افزایش یافته است.

وی درباره راهکارهای مناسب برای تثبیت قیمت محصولات مختلف در بازار داخلی اظهار کرد: مسئولان اجرایی باید برای تثبیت قیمت محصولات مختلف از مدیرانی که تخصص و تجربه کافی در حوزه اقتصاد دارند، استفاده کنند.

 

توجه به فعالیت‌های اقتصادی لازمه تحقق جهاد اقتصادی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با یادآوری این که رهبر معظم انقلاب امسال را سال جهاد اقتصادی نام‌گذاری کردند، تصریح کرد: متأسفانه با گذشت حدود چهار ماه از سال 90 به این شعار دست نیافته‌ایم و مسئولان اجرایی کشور باید برای تحقق این شعار به فعالیت‌های اقتصادی توجه بیشتری کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet