خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/04/11 14:18:41
سرویس بین الملل
الهیان با محکوم کردن تخریب بخشی از دیوار بیت‏المقدس از سوی رژیم صهیونیستی:

سازمان همکاری اسلامی به وظایف خود در قبال فلسطین بی‏توجه است

رئیس کمیته حقوق بشر مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن تخریب بخشی از دیوار قبله اول مسلمانان از سوی رژیم صهیونیستی، گفت: متأسفانه سازمان همکاری اسلامی نسبت به وظایف خود در قبال مردم فلسطین بی‏توجه است.
سازمان همکاری اسلامی به وظایف خود در قبال فلسطین بی‏توجه است رئیس کمیته حقوق بشر مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن تخریب بخشی از دیوار قبله اول مسلمانان از سوی رژیم صهیونیستی، گفت: متأسفانه سازمان همکاری اسلامی نسبت به وظایف خود در قبال مردم فلسطین بی‏توجه است. https://cdn.icana.ir/d/019/2127.jpg سازمان,همکاری,اسلامی,به,وظایف,خود,در,قبال,فلسطین,بی‏توجه,است Icana

"زهره الهیان" درگفت‎وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، در واکنش به تخریب بخشی از دیوار بیت‏المقدس از سوی رژیم صهیونیستی، گفت: اقدام رژیم صهیونیستی در رابطه با تخریب بیت‏المقدس هر از گاهی به بهانه‏های مختلف، جهت ایجاد حساسیت در افکار عمومی مسلمانان قابل ارزیابی است؛ در واقع رژیم صهیونیستی در تلاش است تا انقلاب‏های مردم منطقه را تحت الشعاع قرار دهد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس، افزود: رژیم صهیونیستی در تلاش است تا حاکمیت خود را در این سرزمین‏ها اثبات کند، در این شرایط کشورهای اسلامی موظف هستند تا با اتفاق نظر و پشتیبانی سازمان‏هایی همچون سازمان همکاری‏های اسلامی، فعالیت‏های ضداسلامی رژیم صهیونیستی را محکوم کنند.

وی در ادامه با اشاره به ضعیف عمل کردن، سازمان همکاری اسلامی در اتحاد بخشیدن به کشورهای اسلامی، اظهار کرد: متأسفانه  برخی کشورهای اسلامی همگام با مردم مظلوم مسلمان گام برنمی‏دارند و حتی برخی از کشورهایی که به ظاهر نام اسلامی را برخود نهاده‏اند، در محکوم کردن اقدامات رژیم صهیونیستی کارشکنی می‏کنند.

اخیراً رژیم صهیونیستی در ادامه اقدامهای ضد اسلامی خود، بخشی از دیوار بیت‏المقدس را به بهانه ایجاد فضای سبز تخریب کرده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet