ایام محرم 1398
1390/04/11 16:06:30
سرویس اقتصادی
بازنشستگان کدام وعده را برای پرداخت معوقاتشان باور کنند؟

موسوی‌لارگانی: بی‌اعتنایی به بازنشستگان، جفا به انقلاب است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان این که هنوز وعده‌های چند ساله دولت در پرداخت معوقات بازنشستگان محقق نشده است، گفت: بازنشستگانی که پس از ۳۰ سال در سال‌های اخیر بازنشسته شده‌اند از نخستین خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده‌اند و بی‌اعتنایی به آنان در حکم جفا به انقلاب است.
موسوی‌لارگانی: بی‌اعتنایی به بازنشستگان، جفا به انقلاب است عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان این که هنوز وعده‌های چند ساله دولت در پرداخت معوقات بازنشستگان محقق نشده است، گفت: بازنشستگانی که پس از 30 سال در سال‌های اخیر بازنشسته شده‌اند از نخستین خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده‌اند و بی‌اعتنایی به آنان در حکم جفا به انقلاب است. https://cdn.icana.ir/d/019/6596.jpg موسوی‌لارگانی:,بی‌اعتنایی,به,بازنشستگان،,جفا,به,انقلاب,است Icana

"سیدناصر موسوی لارگانی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) افزود: با گذشت بیش از سه ماه از سال جهاد اقتصادی هنوز وعده‌های چند ساله مسئولان دولتی برای پرداخت معوقات بازنشستگان محقق نشده است.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: شکایت‌های بسیار گسترده بازنشستگان از نمانیدگان مجلس و گلایه‌های آنان برای پیگیری پرداخت معوقاتشان، روز به روز بیشتر می‌شود و از تحمل آنان در این موضوع می‌کاهد.

 

پرداخت نکردن معوقات بازنشستگان غیرقانونی است

وی ادامه داد: عدم پرداخت معوقات بازنشستگان کاملا غیرقانونی است و در صورتی که دولت تا پایان ماه‌ جاری این معوقات را پرداخت نکند، نمایندگان مردم از حقوق آنان با جدیت و قاطعیت استیفا می‌کنند و اجازه نمی‌دهند که حق بازنشستگان در سال جهاد اقتصادی فراموش شود.

موسوی لارگانی تأکید کرد: بازنشستگان به وجه نقد معوقات خود نیاز دارند و پرداخت آن به شیوه سهام شرکت‌های دولتی و . . . برای آنان تفاوتی با پرداخت نکردنش ندارد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، یادآور شد: بازنشستگان حق زیادی به گردن انقلاب دارند و با در نظر گرفتن 30 سال خدمت به کشور از آغاز انقلاب اسلامی تاکنون، روشن می‌شود که بازنشستگان این سال‌ها نخستین خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی بودهاند، بنابراین هر گونه بی‌اعتنایی به آنان در حکم جفا به انقلاب است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet