حلول ماه ربیع الاول
1390/04/11 14:01:00
سرویس سیاسی
رئیس کمیسیون اقتصادی خبرداد؛

تلاش چهره‌های اصولگرا برای تشکیل کمیته تعامل مجلس و دولت

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی رسانه‌ای شدن برخی اختلافات میان مجلس و دولت را موجب ایجاد مشکل جدی برای رشد اقتصادی کشور اعلام کرد و از پیگیری چهره‌های شاخص جریان اصولگرایی برای تشکیل کمیته تعامل مجلس و دولت خبر داد. به گفته وی محور این کمیته تعامل اصولگرایان مجلس خواهد بود.
تلاش چهره‌های اصولگرا برای تشکیل کمیته تعامل مجلس و دولت رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی رسانه‌ای شدن برخی اختلافات میان مجلس و دولت را موجب ایجاد مشکل جدی برای رشد اقتصادی کشور اعلام کرد و از پیگیری چهره‌های شاخص جریان اصولگرایی برای تشکیل کمیته تعامل مجلس و دولت خبر داد. به گفته وی محور این کمیته تعامل اصولگرایان مجلس خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/2428.jpg تلاش,چهره‌های,اصولگرا,برای,تشکیل,کمیته,تعامل,مجلس,و,دولت Icana

"ارسلان فتحی‌پور"در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) از تلاش چهره‌های شاخص جریان اصولگرایی کشور برای تشکیل کمیته‌ای در جهت ایجاد تعامل میان مجلس و دولت خبر داد و گفت: بیشتر اختلاف نظر‌هایی که میان مجلس و دولت وجود دارد به اختلاف درباره مسائل حقوقی و کارشناسی بر‌می‌گردد.

نماینده مردم کلیبر، هوراند، خدآفرین و آبش احمد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در بسیاری از موارد که اختلاف‌نظر میان مجلس و دولت وجود دارد، به هیچ عنوان نیازی به رسانه‌ای شدن آنها نیست و بجای علنی کردن این اختلافات جزئی که عمدتا پیرامون مسائل تخصصی و کارشناسی پیش‌ می‌آیند، می توان این مشکلات را در نشست‌های تعامل مجلس و دولت حل کرد.

 

حاشیه‌روی در کشور باید متوقف شود

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رسانه‌ای شدن اختلافات میان مجلس و دولت و حاشیه روی‌های مسئولان نظام موجب دلسردی و ناامیدی مردم از آنان می‌شود، تأکید کرد: اگر پرداختن به حواشی بیهوده و سخن گفتن به زبان کنایه و طعنه در میان مسئولان نظام تبدیل به رویه‌ای ثابت شود، بر تمام فعالیت‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی تأثیر سوء می‌گذارد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس همچنین افزود: این نظام با تکیه بر رهبری و ولایت مداری مردم ایران با تمام قدرت به پیش می‌رود و در مسیر حرکت این نظام هم اگر کسی خلاف مصالح کشور قدم بردارد و بخواهد با تفسیر سخنان مقام معظم رهبری به تشویش در جامعه دامن بزند، مطمئنا با پاسخ سخت و قاطع مردم ولایتمدار ایران روبرو خواهد شد.

 

کارنامه کمیته‌های تعامل مجلس و دولت، موفقیت‌آمیز بوده است

فتحی پور با یادآوری تشکیل چند کمیته تعامل میان مجلس و دولت که بطور مقطعی برای بررسی موارد خاص تشکیل شده‌اند، افزود: کمیته‌های تعامل میان مجلس و دولت تاکنون در چند موضوع مانند برنامه پنجم و ادغام وزارتخانه‌ها تشکیل شده‌اند که ثمرات خوبی نیز داشته‌اند، اما فعالیت این کمیته‌ها مقطعی بوده و بعد از پایان یافتن موضوع تداوم نداشته است.

وی ابراز امیدواری کرد، مجلس و دولت اصولگرا با تبعیت محض از سخنان مقام معظم رهبری در مسیر وحدت و پرهیز از جنجال‌های رسانه‌ای حرکت کنند و با احترام به قانون در مسیر رشد اقتصادی کشور قدم بردارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet