ایام محرم 1398
1390/04/12 11:58:39
سرویس اجتماعی
پاپری مقدم:

طرح‌های امنیت اجتماعی دچار آفت بخشی‌نگری شده‌اند

دبیر اول کمیسیون شوراها و امور داخلی اظهار داشت: اگر بخواهیم طرح‌های امنیت اجتماعی با دوام و تاثیرگذار باشند باید یک استراژی جامع و مانع داشته باشیم.
طرح‌های امنیت اجتماعی دچار آفت بخشی‌نگری شده‌اند دبیر اول کمیسیون شوراها و امور داخلی اظهار داشت: اگر بخواهیم طرح‌های امنیت اجتماعی با دوام و تاثیرگذار باشند باید یک استراژی جامع و مانع داشته باشیم. https://cdn.icana.ir/d/019/4846.jpg طرح‌های,امنیت,اجتماعی,دچار,آفت,بخشی‌نگری,شده‌اند Icana

"ایوب پاپری مقدم" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir) در پاسخ به اینکه چگونه می‌توان آثار طرح امنیت اجتماعی را ماندگار کرد گفت: متاسفانه طرح‌هایی که برای ساماندهی اوضاع اجتماعی کشور مطرح می‌شوند از جامعیت لازم برخوردار نیستند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس ادامه داد: به دلیل بخشی‌نگری در اموراجتماعی ما تاکنون شاهد ارائه و اجرای طرح کامل و جامعه‌ای که تکلیف دستگاه‌های برخورد کننده با معضلات اجتماعی را مشخص کند، نبودیم.

دبیراول کمیسیون شوراها و امور داخلی افزود: طرح‌هایی که برای امنیت اجتماعی مطرح می‌شود، تنها قسمتی از مسیر را طی می‌کند و مثلا مشخص نیست که پس از آنکه نیروی انتظامی و قوه قضاییه با مسئله‌ای برخورد کردند پس از آن چه باید کرد؟   

وی تصریح کرد: ما برای برخورد با بسیاری از تخلفات اجتماعی با کمبود قانون مواجه هستیم و اگر بخواهیم طرح‌های امنیت اجتماعی با دوام و تاثیرگذار باشند، باید یک طرح جامع و کامل وهمچنین قوانینی که تکلیف جرائم اجتماعی را به روشنی تعیین تکلیف کرده، داشته باشیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet