خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/04/11 14:57:47
سرویس اقتصادی
حیدری‌دستنائی با تأکید بر حساسیت مجلس درباره واردات اقلام کشاورزی:

خلیلیان و غضنفری برای ارائه گزارش درباره واردات به مجلس می‌آیند

در ادامه نشست‌های مجلس برا استماع گزارش مسئولان درباره مسائل کشور، نوبت به خلیلیان و غضنفری وزرای کشاورزی و بازرگانی رسید تا پس از پایان تعطیلات تابستانی مجلس برای ارائه گزارش درباره عملکرد این دو وزارتخانه پیرامون تولید و واردات اقلام کشاورزی به صحن علنی مجلس بیایند.
خلیلیان و غضنفری برای ارائه گزارش درباره واردات به مجلس می‌آیند در ادامه نشست‌های مجلس برا استماع گزارش مسئولان درباره مسائل کشور، نوبت به خلیلیان و غضنفری وزرای کشاورزی و بازرگانی رسید تا پس از پایان تعطیلات تابستانی مجلس برای ارائه گزارش درباره عملکرد این دو وزارتخانه پیرامون تولید و واردات اقلام کشاورزی به صحن علنی مجلس بیایند. https://cdn.icana.ir/d/019/8292.jpg خلیلیان,و,غضنفری,برای,ارائه,گزارش,درباره,واردات,به,مجلس,می‌آیند Icana

"نورالله حیدری دستنایی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) از پیگیری مجلس برای استماع گزارش وزیران بازرگانی و کشاورزی درباره میزان تولید و واردات اقلام کشاورزی خبر داد و گفت: در ادامه برنامه مجلس برای دعوت از وزار برای استماع گزارش عملکرد آنان، این بار نوبت به وزیر کشاورزی و بازرگانی رسیده است تا برای ارائه گزارش درباره عملکرد حوزه واردات اقلام کشاورزی به صحن علنی مجلس بیایند.

نماینده مردم اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: حمایت از تولید داخلی به‌ویژه حمایت از کشاورزان، از مهمترین اهداف مجلس هشتم بوده است و در طول فعالیت این مجلس نیز قوانین خوبی برای حمایت از کشاورزان و ممنوعیت واردات بی‌رویه اقلام کشاورزی تصویب شده است.

وی با بیان این که وزارت بازرگانی عزم مقابله با واردات بی‌رویه اقلام کشاورزی را ندارد، خواستار همکاری این وزارتخانه با وزارت کشاورزی برای حمایت از تولید داخلی را خواستار شد.

 عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تأکید کرد: کارنامه وزارت جهاد کشاورزی نشان می‌دهد که این وزارتخانه تلاش خود را برای مقابله با واردات انجام می‌دهد، اما همکاری نکردن وزارت بازرگانی با این وزارتخانه روند توقف واردات بی‌رویه را با مشکل روبه‌رو کرده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet