ایام محرم 1398
1390/04/11 16:33:32
سرویس استان ها
رامین:

دماوند در نیمه اول امسال به طور کامل از گاز برخوردار می‌شود

نماینده مردم دماوند در مجلس با بیان اینکه نیمه اول امسال، اکثر روستاهای شهرستان دماوند از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد، از اراده مسئولانی محلی برای گازرسانی به شهرستان سردسیر دماوند خبر داد.
دماوند در نیمه اول امسال به طور کامل از گاز برخوردار می‌شود نماینده مردم دماوند در مجلس با بیان اینکه نیمه اول امسال، اکثر روستاهای شهرستان دماوند از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد، از اراده مسئولانی محلی برای گازرسانی به شهرستان سردسیر دماوند خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/1640.jpg دماوند,در,نیمه,اول,امسال,به,طور,کامل,از,گاز,برخوردار,می‌شود Icana

"شاهرخ رامین" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) در تشریح وضعیت گازرسانی به شهرستان دماوند، گفت: وضعیت گازرسانی به شهرستان دماوند در نیمه اول سال 90 رشد چشمگیری خواهد داشت، به طوری که اکثر روستاهای شهرستان از نعمت گاز برخوردار خواهند بود.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی، روستاهای وسکاره، آردینه و جورد را در حال حاضر برخوردار از نعمت گاز برشمرد و افزود: روستاهای بخش مرکزی شهرستان دماوند مانند تمسیان، کاجان، زره در و خرمده نیز در نیمه اول امسال برخوردار از گاز خواهند شد.

وی در مورد گازرسانی به دو روستای سربندان و جابان، گفت: کار گازرسانی به این دو روستا که به معضلی میان اداره راه و اداره گاز استان تهران تبدیل شده بود با مساعدت مسئولان استانی حل شد و این دو روستا به زودی از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از گازرسانی به شهرک صنعتی آیینه ورزان و هنرستان کشاورزی شهرستان دماوند خبر و ادامه داد: با وجود کشمکش‌ها میان اداره راه و گاز استان تهران مشکلات به دلیل اراده طرفین مبنی بر گازرسانی به این شهرستان سردسیر حل شد.

چندی پیش مبحث گازرسانی به مناطق فاقد گاز دو روستای جابان و سربندان از دهستان ابرشیوه بخش مرکزی شهرستان دماوند در کشاکش دو نهاد دولتی معطل مانده بود و این امر نارضایتی اهالی را بدنبال داشت؛ دلیل این کشمکش‌های دولتی محل عبور خط لوله گاز بود.

شهرستان دماوند با مساحتی حدود ۱۸۸هزار هکتار در محدوده شهرستان‌های فیروزکوه، آمل،ورامین، گرمسار و تهران قرار دارد که متوسط ارتفاع آن از سطح دریا حدود دو هزار متراست و بر طبق نتایج سرشماری سال ۱۳۸۵مرکز ملی آمار ایران تعداد 27 هزار و 418خانوار شامل 96 هزار و 860 نفر در این شهرستان سکونت دارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet