هدر موبایل
1390/04/11 16:13:13
سرویس بین الملل
کرمی‌راد با اشاره به خشم صهیونیست‌ها از حضور هیئت پارلمانی ایرانی در آلمان:

رژیم صهیونیستی از بی‌اثر بودن تحریم‌ها خشمگین است

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به خشم نمایندگان صهیونیست از حضور هیئت پارلمانی ایرانی در آلمان، گفت: رژیم صهیونیستی به قدرت ارتباط گیری جمهوری اسلامی پی برد.
رژیم صهیونیستی از بی‌اثر بودن تحریم‌ها خشمگین است عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به خشم نمایندگان صهیونیست از حضور هیئت پارلمانی ایرانی در آلمان، گفت: رژیم صهیونیستی به قدرت ارتباط گیری جمهوری اسلامی پی برد. https://cdn.icana.ir/d/019/250.jpg رژیم,صهیونیستی,از,بی‌اثر,بودن,تحریم‌ها,خشمگین,است Icana

"محمد کرمی‌راد" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، درباره خشم نمایندگان صهیونیست از حضور هیئت پارلمانی ایرانی در آلمان، گفت: این ناشی از استیصال و شکست‌های پی در پی رژیم اشغالگر قدس در برابر اقدامات جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین‌الملل است.

نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش‌آفرینی ایران در معادلات جهانی، تصریح کرد: حضور موثر ایران در صحنه جهانی فرصت‌های خوبی را برای کشور مهیا کرد و موجب شد تا کشور‌های مستقل در زمینه‌های بین المللی، اقتصادی و علمی جهت گسترش همکاری و تعاملات دو جانبه ابراز تمایل کنند.

وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی از بی‌اثر بودن تحریم‌ها بر ضد جمهوری اسلامی خشمگین است، افزود: سرعت توسعه، رشد و پیشرفت ایران بدون تاثیرپذیری از تحریم‌های بین المللی در حوزه‌های مختلف سیر صعودی دارد که این امر از توان و ظرفیت‌های بالای کشور حکایت می‌کند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، ایران را در نوک پیکان مبارزه با رژیم صهیونیستی عنوان کرد و ادامه داد: آمریکا تحت فشار لابی صهیونیسم بسیار کوشید تا نظام جمهوری اسلامی را نزد ملت‌های آزاده ناکارآمد نشان دهد، اما نتوانست از هیچ یک از توطئه‌های خود طرفی ببندد.

وی با تاکید بر اینکه هر کشوری در دعوت از مهمانان خود صاحب اختیار است، اظهار کرد: خشم صهیونیست‌ها از استقبال گرم مجلس آلمان از گروه دوستی پارلمانی ایران به آن خاطر است که آنها تصور می‌کردند دنیا را تحت سیطره خود دارند اما اکنون پی به قدرت ارتباط گیری جمهوری اسلامی بردند.

هیئت پارلمانی رژیم صهیونیستی به ریاست "شاوول موفاز" رئیس کمیسیون امور خارجه و امنیت کنیست (پارلمان رژیم صهیونیستی) در سفر به برلین از حضور همزمان هیئت پارلمانی ایرانی در این کشور به شدت خشمگین شد.

اعضای گروه دوستی ایران و آلمان ششم تیرماه جاری به آلمان سفر کرده‌اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet