حلول ماه ربیع الاول
1390/04/18 12:59:04
سرویس اجتماعی
موسوی مبارکه:

تقدیم 4 هزار شهید نشان دهنده عزم ایران برای مبارزه با مواد مخدر است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس مهمترین دلایل استفاده از مواد مخدر صنعتی در کشور را تولید انبوه این محصول توسط سوداگران مرگ در داخل و خارج کشور ذکر کرد.
تقدیم 4 هزار شهید نشان دهنده عزم ایران برای مبارزه با مواد مخدر است عضو کمیسیون اجتماعی مجلس مهمترین دلایل استفاده از مواد مخدر صنعتی در کشور را تولید انبوه این محصول توسط سوداگران مرگ در داخل و خارج کشور ذکر کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/3239.jpg تقدیم,4,هزار,شهید,نشان,دهنده,عزم,ایران,برای,مبارزه,با,مواد,مخدر,است Icana

"سیدعلی محمد موسوی مبارکه " در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)  در خصوص دلایل افزایش استفاده از مواد مخدر صنعتی در کشور گفت: ورود مواد مخدر سنتی به دلیل کنترل زیادی که در نقاط مرزی اعمال می شود به سختی صورت می گیرد؛ همین موضوع موجب شده تا قاچاقچیان مواد مخدر تلاش خود را برورود مواد مخدر صنعتی به داخل کشور قرار دهند.

نماینده مردم  مبارکه در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: تقدیم  چهار هزار شهید و سربازان رشید اسلام در راه مقابله با مواد مخدر نشان دهنده عزم جمهوری اسلامی ایران برای کاهش قاچاق مواد مخدر به داخل کشور است.

عضوکمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر به مرحله خوبی رسیده که نشان دهنده این است که با برنامه ریزی مناسب می توان این پدیده زشت را ریشه کن کرد.

موسوی مبارکه خاطرنشان کرد: ریشه کنی مبارزه با مواد مخدر موجب خواهد شد تا بسیاری از نابسامانی ها و معضلات جامعه به خصوص تجاوز به عنف به نحو موثری کاهش یابد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet