ایام محرم 1398
1390/04/11 17:51:49
سرویس استان ها
محمدمهدی پرتوی:

تصفیه‌خانه فاضلاب پیرانشهر به بهره‌برداری رسید

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس با بیان این که سامانه تصفیه‌خانه شهرستان پیرانشهر به بهره‌برداری رسیده است، مجموع اعتبار تخصیصی به این طرح را افزون‌بر ۸۷ میلیارد ریال برآورد کرد.
تصفیه‌خانه فاضلاب پیرانشهر به بهره‌برداری رسید نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس با بیان این که سامانه تصفیه‌خانه شهرستان پیرانشهر به بهره‌برداری رسیده است، مجموع اعتبار تخصیصی به این طرح را افزون‌بر 87 میلیارد ریال برآورد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/5611.jpg تصفیه‌خانه,فاضلاب,پیرانشهر,به,بهره‌برداری,رسید Icana

"محمدمهدی پرتوی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) با بیان این که پروژه سامانه تصفیه‌خانه فاضلاب شهرستان پیرانشهر یکی از مهم‌ترین طرح‌های اجرا شده در این حوزه انتخابیه است، افزود: این تصفیه‌خانه که در پنج کیلومتری شهر پیرانشهر قرار دارد، در سال 80 عملیاتی شده است.

نمایده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی، با بیان این که اعتبار اختصاص یافته به پروژه تصفیه‌خانه فاضلاب شهرستان پیرانشهر حدود 87 میلیارد ریال بوده است، تصریح کرد: ظرفیت این تصفیه‌خانه برای 73 هزار نفر، در سال 1400 پیش‌بینی شده است.

وی افزود: برای ساخت تصفیه‌خانه شهرستان پیرانشهر، 74 کیلومتر لوله‌گذاری شده که 50 کیلومتر شبکه فرعی، 18 کیلومتر شبکه اصلی و پنج کیلومتر خط انتقال را شامل می‌شود.

این نماینده مجلس هشتم یاد‌آور شد: سامانه تصفیه‌خانه فاضلاب شهرستان پیرانشهر در دو مدل غیرهوازی و هوادهی اختیاری تعبیه و ساخته شده است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، تأکید کرد: با بهره‌برداری از سامانه تصفیه‌خانه فاضلاب شهرستان پیرانشهر، مشکل فاضلاب حوزه انتخابیه و آلودگی پیرامون این شهرستان برطرف شده است.

شهرستان پیرانشهر یکی از شهرستان‌های استان آذربایجان‌غربی در شمال غربی ایران است؛ مرکز این شهرستان، شهر پیرانشهر است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet