حلول ماه ربیع الاول
1390/04/12 10:53:32
سرویس اجتماعی
قنبری:

ستاد مبارزه با مواد مخدر برنامه مشخصی برای مقابله با اعتیاد ندارد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: عملکرد ستاد مبارزه با مواد مخدر نسبت به اعتباراتی که در اختیار دارد قابل پذیرش نیست.
ستاد مبارزه با مواد مخدر برنامه مشخصی برای مقابله با اعتیاد ندارد عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: عملکرد ستاد مبارزه با مواد مخدر نسبت به اعتباراتی که در اختیار دارد قابل پذیرش نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/7090.jpg ستاد,مبارزه,با,مواد,مخدر,برنامه,مشخصی,برای,مقابله,با,اعتیاد,ندارد Icana

"داریوش قنبری" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) گفت: بحث مواد مخدر یکی از مقوله‌های مهم در کشور محسوب می‌شود که سالانه بخش قابل توجهی از اعتبارات امنیتی بودجه را به خود اختصاص می‌دهد.

نماینده مردم  ایلام، ایوان، مهران و شیروان و چرداول در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: ستاد مبارزه با مواد مخدر باوجود اینکه بودجه هنگفتی را سالانه دریافت می‌کند، متاسفانه چند سال است که نه عمکلردی از اقدام‌های خود به مجلس ارائه می‌دهد نه مشخص است چه فعالیتی انجام می‌دهد.

وی یادآورشد: بررسی کمیسیون اجتماعی مجلس به عنوان کمیسیون اصلی و تخصصی از عملکرد این ستاد، بیانگر این است ستاد مبارزه با مواد مخدر رویه مثبت و سازنده‌ای نداشته است.

قنبری در تشریح دلایل گفته‌های خود تصریح کرد: افزایش تعداد معتادان به مواد مخدر صنعتی یکی ازمواردی است که نشان دهنده عملکرد ضعیف ستاد مبارزه با مواد مخدراست.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: از دیگر موارد مورد استناد کمیسیون اجتماعی می‌توان به نامشخص بودن برنامه و استراتِژی برای مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد. 

وی خاطرنشان کرد: لازم است دلایل ناکامی ستاد مبارزه با مواد مخدر به صورت ریشه‌ای مورد بررسی قرار گیرد و نقاط ضعف آن مشخص شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet