ایام محرم 1398
1390/04/11 17:29:18
سرویس استان ها
سیدعلی آقازاده دافساری یادآور شد:

اشتغال؛ اصلی‌ترین دغدغه مجمع نمایندگان استان گیلان

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس، از برگزاری نشست امروز مجمع نمایندگان استان گیلان با رؤسای سازمان‌های تأمین اجتماعی و صندوق تعاون در باره موضوع اشتغال خبر داد.
اشتغال؛ اصلی‌ترین دغدغه مجمع نمایندگان استان گیلان رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس، از برگزاری نشست امروز مجمع نمایندگان استان گیلان با رؤسای سازمان‌های تأمین اجتماعی و صندوق تعاون در باره موضوع اشتغال خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/3500.jpg اشتغال؛,اصلی‌ترین,دغدغه,مجمع,نمایندگان,استان,گیلان Icana

"سیدعلی آقازاده دافساری" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) در باره برگزاری جلسات مجمع نمایندگان استان گیلان، گفت: اصلی ترین دغدغه نمایندگان استان گیلان حل معضل اشتغال در استان است و نمایندگان پیرامون این محور مایل به تشکیل نشست‌های با مسئولان اجرایی بودند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: برنامه‌هایی در چارچوب دیدار با مسئولان اجرایی در دستور کار مجمع پیش بینی شده است که در دو هفته آینده برگزار خواهد شد.

وی، از دیدار امروز مجمع نمایندگان استان با رؤسای سازمان‌های تأمین اجتماعی و صندوق تعاون پیرامون کشور در باره موضوع اشتغال خبر و ادامه داد: در سفر آخر رئیس جمهوری به استان گیلان، وی قول کاهش 50 درصدی نرخ بیکاری در استان را داد، اما کار جدی صورت نگرفت.

آقازاده دافساری با بیان این که نرخ بیکاری در استان باید به 6 درصد برسد، افزود: در جلساتی که در هفته آینده با استاندار گیلان برگزار خواهد شد این مسئله پیگیری می‌شود.

وی، کاهش نرخ بیکاری را بسته به گسترش  فعالیت‌های کشاورزی و صنایع پایین دستی خواند و اظهار کرد: با توسعه این دو بخش نرخ اشتغال به صورت حجمی کاهش پیدا خواهد کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از احتمال برگزاری نشستی در تهران با وزیران تعاون و کشاورزی خبر داد و گفت: پس از برگزاری نشست با سازمان‌های مرتبط با بحث اشتغال، نشستی با وزیران و معاون اول رئیس جمهوری که رئیس کمیته اشتغال است، خواهیم داشت.

این در حالی است که در جلسه پیشین مجمع نمایندگان استان گیلان "سیدعلی آقازاده دافساری" با کسب اکثریت آرا، رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان شد. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet