ایام محرم 1398
1390/04/11 17:00:06
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم ایلام:‏

موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران به روز شمار وقایع ایلام توجه کند ‏

نماینده مردم استان ایلام در مجلس گفت: موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران به روز شمار وقایع و حوادث استان ایلام توجه کند و در ‏تقویم و سالنامه‌ها قید کند‎. ‎
موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران به روز شمار وقایع ایلام توجه کند ‏ نماینده مردم استان ایلام در مجلس گفت: موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران به روز شمار وقایع و حوادث استان ایلام توجه کند و در ‏تقویم و سالنامه‌ها قید کند‎. ‎ https://cdn.icana.ir/d/019/1796.jpg موسسه,ژئوفیزیک,دانشگاه,تهران,به,روز,شمار,وقایع,ایلام,توجه,کند,‏ Icana

علی عزتی در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: روزشمار وقایع استان ایلام از نگاه فحوایی و اعتبار کمتر از نقاط دیگر کشور نیست و لذا در برجسته سازی آن بایستی با یک نگاه در تقویم و سالنامه‌ها قید شود.

عزتی با تاکید بر توصیه‌اش به مسوولان موسسه ژئوفیزیک تهران جهت توجه به روزشمار وقایع کشور از جمله استان ایلام اضافه کرد: این موسسه بایستی وقایعی مانند حوادث نبرد در ایلام که به مدت 8سال با حزب بعث عراق و حامیانش رخداده را رخدادی کم نپندارد، و بلکه با همین نگاه اهمیت‌دار، به قید حوادث مختلف استان در "زیر برگ" سالنامه‌ها، توجهی همسان سایر نقاط کشور به عمل آورد.

در همین رابطه نیز معاون سیاسی، امنیتی استاندار ایلام به خبرنگار ایسنا گفت: متاسفانه موسسه ژئوفیزیک وابسته به دانشگاه تهران نسبت به برخی رخدادهای مهم و گاهی بسیار تلخ در ذهن ایلامی‌ها بی‌توجهی نشان داده است که بعضا غیرمتعمدانه نیز هست.

"صحبت اله رحمانی" افزود: آیا حادثه 15خرداد که مردم شهر ایلام در گرامی داشت 15خرداد سال 42 درست در روزهای سخت بمباران شهرها در خیابان‌های شهر دست به تظاهرات زدند و همزمان هواپیماهای رژیم ددمنش صدام اقدام به بمباران آنها کرد نباید وارد تاریخ این کشور شود؟

وی تاکید کرد: تظاهرات اهالی ایلام در روز 15خرداد سال 65 و بمباران وحشیانه آنها توسط هواپیماهای بعثی در نهایت منجر به شهادت دهها تن از جمله زنان و کودکان ایلامی شد که اینک شایسته است به یادبود آنها در زیر برگ روزشمار سالنامه‌ها قید شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet