ایام محرم 1398
1390/04/11 17:01:53
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو فراکسیون خط امام:‏

سخنان مقام معظم رهبری به معنای چشم پوشی از تخلفات نیست ‏

یک نماینده مجلس گفت: زیر سوال بردن تلاش افراد و مسئولان مغایر با اصول اولیه یک جامعه مدنی است‎. ‎
سخنان مقام معظم رهبری به معنای چشم پوشی از تخلفات نیست ‏ یک نماینده مجلس گفت: زیر سوال بردن تلاش افراد و مسئولان مغایر با اصول اولیه یک جامعه مدنی است‎. ‎ https://cdn.icana.ir/d/019/2473.jpg سخنان,مقام,معظم,رهبری,به,معنای,چشم,پوشی,از,تخلفات,نیست,‏ Icana

سعدالله نصیری قیداری در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری گفت: تقدیر و تشکر از افرادی که مسئولیت‌هایی بر عهده دارند از اصول اولیه اداره یک جامعه است و اینکه تلاش‌ افراد اعم از مسولان به ویژه روسای سه قوه را زیر سوال ببریم مغایر با اصول اولیه یک جامعه مدنی است.

وی با بیان اینکه باید قدردان زحمات مسئولان به ویژه مسئولان سه قوه که با تمام وجود تلاش می‌کنند، باشیم، تأکید کرد: باید از زیر سوال بردن زحمات و تلا‌ش‌های این مسئولان پرهیز کرد. این در حالی است که متأسفانه در جامعه ما مدت‌هاست تخریب افراد و تهمت زدن به اشخاص باب شده و این امر خود باعث هدر روی انرژی و هزینه‌های کشور شده و به اتحاد و یکپارچگی مردم و مسئولان لطمه می‌زند.

این عضو فراکسیون خط امام(ره) مجلس خاطرنشان کرد: در عین حال افرادی که مسئولیت نظارت،‌ ارزیابی و بازرسی را در کشور برعهده دارند باید وظایف خود را به تمام معنا انجام دهند. اگر مسئولی در اجرای قوانین یا ارائه آمارها و یا در مسائل مالی تخلف می‌کند این وظیفه دستگاه‌های نظارتی مثل مجلس، بازرسی کل کشور،‌ دیوان محاسبات و سایر مراجع نظارتی است که کار ممیزی و دقیق خود را با تمام قوت انجام دهند.

به گفته‌ وی، فرمایشات مقام معظم رهبری به این معنا نیست که بازرسین و ناظرین از تخلفات مسئولان چشم بپوشند و به آن نپردازند و در عین حال که وظایف افراد در چارچوب قوانین باید انجام شود تلاش‌های مسئولان نباید بطور غیر منطقی و غیر قانونی زیر سوال رود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet