ایام محرم 1398
1390/04/11 17:26:06
سرویس استان ها
محمدمهدی مفتح:

رزن به بزرگ‌ترین کارگاه راه‌سازی استان تبدیل شده است

نماینده مردم رزن در مجلس گفت: با پروژه‌های در دست اجرای این حوزه انتخابیه در حوزه راه، رزن به بزرگ‌ترین کارگاه راه‌سازی استان تبدیل شده است.
رزن به بزرگ‌ترین کارگاه راه‌سازی استان تبدیل شده است نماینده مردم رزن در مجلس گفت: با پروژه‌های در دست اجرای این حوزه انتخابیه در حوزه راه، رزن به بزرگ‌ترین کارگاه راه‌سازی استان تبدیل شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/5923.jpg رزن,به,بزرگ‌ترین,کارگاه,راه‌سازی,استان,تبدیل,شده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "محمدمهدی مفتح" در گفت‌وگو با هگمتانه، در بررسی روند اجرایی پروژه‌های راه و ترابری رزن، با بیان این مطلب گفت: 6 راه روستایی به طول 37 کیلومتر در دست ساخت است.

سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی افزود: انتظار می‌رود تمامی این پروژه‌ها با تخصیص اعتبارات مورد نیاز تا پایان امسال به بهره‌برداری برسند.

وی ادامه داد: یکی از دستاوردهای سفرهای هیئت دولت به استان همدان، مصوبه‌های مطلوبی در زمینه راه‌های استان بوده است.

مفتح توضیح داد: از مصوبات دور سوم سفر ریاست‌جمهوری به استان همدان، در بخش راه، یکی چهار خطه شدن 90 کیلومتر از راه‌های شهرستان رزن است که هم اکنون مسیر دمق به رزن و رزن به درجزین با اعتباری افزون‌بر 11 میلیارد تومان در دست اجرا است.

این نماینده مجلس هشتم افزود: همچنین مطالعات اولیه چهار خطه شدن مسیر امیریه به قروه در جزین انجام شده است و عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

مفتح در باره افزایش اعتبارهای راه روستایی نیز گفت: یکی از ویژگی‌های بودجه سال90، افزایش چشمگیر آن بوده است؛ ما در بودجه امسال شاهد افزایش 400 میلیارد تومانی بودجه پیشنهادی دولت در مجلس شورای اسلامی بوده‌ایم که اعتبارات راه روستایی نیز به تبع آن به 790 میلیارد تومان افزایش یافت.

قطعه دوم و سوم چهار بانده شدن مسیر رزن به آوج با اعتباری افزون بر سه میلیارد تومان، 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که با بهره‌برداری از آن، راه همدان به قزوین چهار خطه می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet